1 styckAntal per förpackning
Mobilenhetens typ kamera, Mobiltelefon / smartphone, NavigatorDesign
0840006608851EAN
Maximumfunktion bredd 8,5 cmErgonomi
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
JaHopfällbar
125 mmHöjd
JaHöjdjustering

Butiker
Prisjämförelse (4)
cyberphoto.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 13:13
Frakt vid kassa
609 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 21:37
Frakt vid kassa
623 kr
Till butikmaxgaming.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 17:22
Frakt vid kassa
649 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu609 kr
Lägst senaste 30 dagarna593 kr
Lägst senaste 3 mån593 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Elgato |
| EAN / GTIN | 840006608851 |
| MPN | 2823675 |
| I lager hos | 4 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 17:23 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Design | Mobilenhetens typ kamera, Mobiltelefon / smartphone, Navigator |
| Ergonomi | Maximumfunktion bredd 8,5 cm |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 125 mm |
| Höjdjustering | Ja |
| Justerbar bredd | Ja |
| Kontakta tillverkaren | help.corsair.com |
| Korrekt användning | Universal |
| Material | Gummi, Stål |
| Maximumfunktion bredd | 8,5 cm |
| Mobilenhetens typ | kamera, Mobiltelefon / smartphone, Navigator |
| Monteringssats | Ja |
| Orientering | Horisontell / Vertikal |
| Producent | Elgato |
| Produktens färg | Svart |
| Skyddsfunktioner | Stöttålig |
| Till producentens hemsida | www.elgato.com |
| Typ av fäste för enheten | Skruvmontering |
| Varunummer | 2823675 |
| Vikt & dimension | Höjd 125 mm |
| Vikta höjd | 5,5 cm |
| Övrigt | Monteringssats Ja |
Vanliga frågor
Vilken maximal bredd kan Multi Mount Flex Arm L Kit hålla?
Enligt specifikationerna har den en maximal funktionsbredd på 8,5 cm, vilket innebär att den kan klämma fast enheter upp till denna bredd.
Är armen hopfällbar och höjdjusterbar?
Ja, Multi Mount Flex Arm L Kit är både hopfällbar och höjdjusterbar, vilket gör den enkel att förvara och anpassa efter behov.
Vilken typ av enheter är Multi Mount Flex Arm L Kit designad för?
Den är designad för mobilenheter som kamera, mobiltelefon/smartphone och navigator, enligt specifikationerna.
Vad är höjden på Multi Mount Flex Arm L Kit?
Höjden är 125 mm enligt specifikationerna.
Har Multi Mount Flex Arm L Kit justerbar bredd?
Ja, den har justerbar bredd, vilket gör att den kan anpassas till olika enheter inom det angivna breddintervallet.