Netgear Meural Canvas II
Nej3D kompatibilitet
Gränssnitt USB 2.0&Wi-FIAnslutningar
1 styckAntal produkter som medföljer
JaBluetooth
4.1Bluetooth-version
617,2 mmBredd
JaBruksanvisning
ULCertifiering

Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
OkändUppdaterad 28 maj 2026 20:43
Frakt vid kassa
10 705 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu10 705 kr
Lägst senaste 30 dagarna10 705 kr
Lägst senaste 3 mån10 705 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Netgear |
| EAN / GTIN | 606449142914 |
| MPN | 2824133 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 20:43 |
| 3D kompatibilitet | Nej |
| Anslutningar | Gränssnitt USB 2.0&Wi-FI |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4.1 |
| Bredd | 617,2 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| Certifiering | UL |
| Certifikat | Certifiering UL |
| Display | Skärm diagonal 54,6 cm (21.5") |
| Displaytyp | IPS |
| Djup | 35,5 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Trä |
| Förpackning | Förpackningens bredd 488 mm |
| Förpackningens bredd | 488 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal produkter som medföljer 1 styck |
| Gränssnitt | USB 2.0&Wi-FI |
| Höjd | 414 mm |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Inbyggt minne | Ja |
| Intern lagringskapacitet | 8 GB |
| Kabel inkluderad | AC |
| Kontakta tillverkaren | www.netgear.com/de/about/contact-us |
| Lagringsmedia | Inbyggd kortläsare Ja |
| Ljusstyrka | 250 cd/m² |
| Låddjup | 718 mm |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Producent | Netgear |
| Produktens färg | Trä |
| Skärm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig) | 20 W |
| Strömkälla av typen | AC |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen AC |
| Till producentens hemsida | www.netgear.com |
| Typ av minneskort | SD |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Varunummer | 2824133 |
| Vikt | 7,03 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 617,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10,2 kg |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Vanliga frågor
Vilken skärmstorlek har Netgear Meural Canvas II?
Netgear Meural Canvas II har en 21,5-tums (54,6 cm) IPS-skärm.
Har Netgear Meural Canvas II Bluetooth?
Ja, den har Bluetooth 4.1.
Vilka anslutningar har Netgear Meural Canvas II?
Den har USB 2.0 och Wi-Fi.
Vad är måtten på Netgear Meural Canvas II?
Bredden är 617,2 mm och djupet är 35,5 mm.
Är Netgear Meural Canvas II 3D-kompatibel?
Nej, den är inte 3D-kompatibel.