Produkttyp 3-flikhållareAllmänt
241 mmBredd
241 mm x 310 mm x 5 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 241 mmDimensioner och vikt
Färg Blank pärlvitDiverse
310 mmDjup
4002432395101EAN
JaFSC-certifierad
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 22:43
Frakt vid kassa
57 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu57 kr
Lägst senaste 30 dagarna57 kr
Lägst senaste 3 mån57 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432395101 |
| MPN | 2824356 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 22:43 |
| Allmänt | Produkttyp 3-flikhållare |
| Bredd | 241 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 241 mm x 310 mm x 5 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 241 mm |
| Diverse | Färg Blank pärlvit |
| Djup | 310 mm |
| FSC-certifierad | Ja |
| Funktioner | Icke-blekande, polypropylenlaminering, laminerad yta |
| Färg | Blank pärlvit |
| Handtag | A4 (210 x 297 mm) |
| Höjd | 5 mm |
| Kapacitet | 250 ark |
| Materialvikt | 300 g/m² |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz WOW - 3-flikhållare - för A4 - kapacitet: 250 ark - blank pärlvit |
| Produktmaterial | Polypropylenöverdragen kartong |
| Produkttyp | 3-flikhållare |
| Stängningstyp | Tvåkantiga elastiska hållare |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2824356 |
| Vikt | 60 g |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz 3-klaffmappen WOW?
Mappen har måtten 241 mm bredd, 310 mm djup och 5 mm höjd, och är utformad för A4-format (210 x 297 mm).
Är mappen FSC-certifierad?
Ja, Leitz 3-klaffmappen WOW är FSC-certifierad, vilket innebär att kartongen kommer från ansvarsfullt skogsbruk.
Vilken yta har mappen och är den blekbeständig?
Mappen har en laminerad yta i blank pärlvit och är icke-blekande tack vare polypropylenlaminering.
Vad är produkttypen för denna mapp?
Produkttypen är en 3-flikhållare, vilket innebär att den har tre flikar för att hålla papper på plats.