Leitz Tejpdispenser WOW Svart
Typ av produkt Dispenser med kontorstejpAllmänt
19 mm (max)Bredd
PolystyrenDispensermaterial
Dispensermaterial PolystyrenDiverse
12.6 cmDjup
4002432122158EAN
EnhandsdispenserFunktioner
Svart dispenserFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 05:34
Frakt vid kassa
151 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu151 kr
Lägst senaste 30 dagarna148 kr
Lägst senaste 3 mån148 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122158 |
| MPN | 2824367 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 05:34 |
| Allmänt | Typ av produkt Dispenser med kontorstejp |
| Bredd | 19 mm (max) |
| Dispensermaterial | Polystyren |
| Diverse | Dispensermaterial Polystyren |
| Djup | 12.6 cm |
| Funktioner | Enhandsdispenser |
| Färg | Svart dispenser |
| Höjd | 7.6 cm |
| Max. tejplängd | 33 m |
| Mått och vikt | Bredd 5.1 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz WOW - dispenser med kontorstejp - svart dispenser |
| Tejphållartyp | Stationär dator - 1 rulle |
| Tejpkompatibilitet | Bredd 19 mm (max) |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Typ av produkt | Dispenser med kontorstejp |
| Varunummer | 2824367 |
| Vikt | 760 g |
Vanliga frågor
Vilken tejp passar till Leitz Tejpdispenser WOW?
Dispensern är designad för kontorstejp med en bredd på 5,1 cm och en max tejplängd på 33 meter. Se till att tejprullen har dessa mått för att passa.
Är Leitz Tejpdispenser WOW lämplig för enhandsanvändning?
Ja, dispenser har funktionen enhandsdispenser, vilket gör att du kan dra och klippa tejp med en hand.
Vad är måtten på Leitz Tejpdispenser WOW?
Dispenserns mått är: bredd 5,1 cm, djup 12,6 cm och höjd 7,6 cm.
Vilket material är Leitz Tejpdispenser WOW tillverkad i?
Dispensern är tillverkad av polystyren, vilket är en lätt och hållbar plast.