Leitz WOW Pennkopp med Ljudförstärkande Mobilhållare Grön
2Antal fack
1 styckAntal per förpackning
90 mmBredd
100 mmDjup
4002432123742EAN
Produktens färg Grön, VitEgenskaper
Antal per förpackning 1 styckFörpackning
101 mmHöjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu98 kr
Lägst senaste 30 dagarna98 kr
Lägst senaste 3 mån98 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432123742 |
| MPN | 2824371 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 23:18 |
| Antal fack | 2 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 90 mm |
| Djup | 100 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Grön, Vit |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 101 mm |
| Material | Polystyren (PS) |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grön, Vit |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 2824371 |
| Vikt | 140 g |
| Vikt & dimension | Bredd 90 mm |
Vanliga frågor
Hur många fack har pennkoppen och vad kan de användas till?
Pennkoppen har 2 fack. Ett fack är avsett för pennor och ett annat fungerar som ljudförstärkande mobilhållare.
Vilka mått har Leitz WOW Pennkopp?
Pennkoppen har måtten: bredd 90 mm, djup 100 mm och höjd 101 mm.
Vilket material är pennkoppen tillverkad av?
Pennkoppen är tillverkad av polystyren (PS).
Vilka färger finns pennkoppen i?
Produkten har färgerna grön och vit.
Vad är modellnumret för denna pennkopp?
Modellnumret är 53631054.