Leitz Hålslag WOW 5008 Metall 2-hål (EU) / 30ark Svart
2Antal hål
98 mmBredd
GS markCertifikat för överensstämmelse
121 mmDjup
4002432121533EAN
Hålkapacitet 30 arkEgenskaper
JaFasta solida hålstansar
A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8 cmFormat
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 18:56
Frakt vid kassa
162 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu162 kr
Lägst senaste 30 dagarna162 kr
Lägst senaste 3 mån162 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432121533 |
| MPN | 2824390 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 18:56 |
| Antal hål | 2 |
| Bredd | 98 mm |
| Certifikat för överensstämmelse | GS mark |
| Djup | 121 mm |
| Egenskaper | Hålkapacitet 30 ark |
| Fasta solida hålstansar | Ja |
| Format | A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8 cm |
| Garantiperiod | 10 År |
| Hålavstånd | 8 cm |
| Håldiameter | 5,5 mm |
| Hålkapacitet | 30 ark |
| Hållbarhet | Certifikat för överensstämmelse GS mark |
| Höjd | 109 mm |
| Material | Metall |
| Pappersguide | Ja |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 2824390 |
| Vikt | 410 g |
| Vikt & dimension | Bredd 98 mm |
| Övrigt | Garantiperiod 10 År |
Vanliga frågor
Vilka pappersformat stöder Leitz WOW 5008?
Den stöder formaten A4, A5, A6, Folio, US-Quart och 8 x 8 x 8 cm.
Är hålstansarna i Leitz WOW 5008 fasta eller utbytbara?
Hålstansarna är fasta solida hålstansar, vilket ger en stabil och hållbar konstruktion.
Vilken garanti har Leitz WOW 5008?
Garantitiden är 10 år enligt specifikationerna.