Leitz Väggklocka (tyst) WOW Vit
NejBatterier medföljer
290 mmBredd
43 mmDjup
4002432122929EAN
Formfaktor RundEgenskaper
RundFormfaktor
Batterier medföljer NejFörpackningens innehåll
290 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 00:02
Frakt vid kassa
342 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu342 kr
Lägst senaste 30 dagarna342 kr
Lägst senaste 3 mån342 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122929 |
| MPN | 2824396 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 00:02 |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 43 mm |
| Egenskaper | Formfaktor Rund |
| Formfaktor | Rund |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Vit |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2824396 |
| Vikt | 550 g |
| Vikt & dimension | Bredd 290 mm |
Vanliga frågor
Vad är diametern på Leitz WOW väggklocka?
Klockan är rund med en bredd och höjd på 290 mm, vilket innebär att diametern är 290 mm.
Ingår batterier i förpackningen?
Nej, batterier medföljer inte. Du måste köpa batterier separat.
Vilken form har Leitz WOW väggklocka?
Klockan har en rund formfaktor.