Leitz Väggklocka (tyst) WOW Gul
NejBatterier medföljer
290 mmBredd
43 mmDjup
4002432122936EAN
Formfaktor RundEgenskaper
RundFormfaktor
Batterier medföljer NejFörpackningens innehåll
290 mmHöjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu342 kr
Lägst senaste 30 dagarna342 kr
Lägst senaste 3 mån342 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122936 |
| MPN | 2824397 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 27 maj 2026 22:49 |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 43 mm |
| Egenskaper | Formfaktor Rund |
| Formfaktor | Rund |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Gul |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2824397 |
| Vikt | 550 g |
| Vikt & dimension | Bredd 290 mm |
Vanliga frågor
Vad är diametern på Leitz WOW Gul väggklocka?
Klockan har en rund formfaktor med en bredd och höjd på 290 mm, vilket innebär att diametern är 290 mm.
Ingår batterier i förpackningen till Leitz WOW Gul väggklocka?
Nej, batterier medföljer inte. Du måste köpa batterier separat.
Är Leitz WOW Gul väggklocka tystgående?
Ja, modellen är specifikt märkt som 'tyst', vilket innebär att den har en tyst mekanism.
Vilken färg har Leitz WOW väggklocka?
Klockan är gul enligt produktens färg.