Leitz Väggklocka (tyst) WOW Lila
NejBatterier medföljer
290 mmBredd
43 mmDjup
4002432122974EAN
Formfaktor RundEgenskaper
RundFormfaktor
Batterier medföljer NejFörpackningens innehåll
290 mmHöjd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 30 maj 2026 09:15
Frakt vid kassa
342 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu342 kr
Lägst senaste 30 dagarna342 kr
Lägst senaste 3 mån342 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122974 |
| MPN | 2824403 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 30 maj 2026 09:15 |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 43 mm |
| Egenskaper | Formfaktor Rund |
| Formfaktor | Rund |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Lila |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2824403 |
| Vikt | 550 g |
| Vikt & dimension | Bredd 290 mm |
Vanliga frågor
Vilken storlek har Leitz WOW väggklocka i lila?
Klockan är rund med en diameter på 290 mm och ett djup på 43 mm.
Ingår batterier i förpackningen till Leitz väggklocka?
Nej, batterier medföljer inte. Du måste själv införskaffa batterier.
Är Leitz WOW väggklocka tystgående?
Ja, modellen är märkt som tyst, vilket innebär att den har en tick-fri mekanism.
Vilken form har Leitz väggklocka?
Klockan har en rund formfaktor.