Leitz Reseficka WOW vattenresistent, Small Blå
1Antal
1Antal fack
1 styckAntal per förpackning
140 mmBredd
10 mmDjup
4002432122639EAN
Rekommenderat kön UnisexEgenskaper
Produktens huvudfärg BlåFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 06:06
Frakt vid kassa
62 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu62 kr
Lägst senaste 30 dagarna62 kr
Lägst senaste 3 mån62 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122639 |
| MPN | 2824638 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 06:06 |
| Antal | 1 |
| Antal fack | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 10 mm |
| Egenskaper | Rekommenderat kön Unisex |
| Färg | Produktens huvudfärg Blå |
| Färgsättning | Mönstrad |
| Förpackning | Antal 1 |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Höjd | 105 mm |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Material | EVA (Ethylene Vinyl Acetate) |
| Mindre storlek som passar in i en liten handväska eller stor jackficka | 14x10,5 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktens huvudfärg | Blå |
| Produktens storlek | Liten |
| Rekommenderat kön | Unisex |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Skötselråd | Tvättbar Ja |
| Slittåligt | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/en-ax |
| Tvättbar | Ja |
| Typ av handväska/axelremsväska | Tillbehörsväska |
| Varunummer | 2824638 |
| Vikt & dimension | Bredd 140 mm |
Vanliga frågor
Hur stor är Leitz Reseficka WOW vattenresistent Small Blå?
Resefickan har måtten 140 mm bredd, 105 mm höjd och 10 mm djup, vilket gör den kompakt och lätt att bära.
Har resefickan flera fack?
Nej, den har endast ett fack med dragkedja som förslutning.
Är Leitz Reseficka WOW vattenresistent?
Ja, produkten är märkt som vattenresistent, vilket skyddar dina värdesaker mot fukt.
Vilken färg och design har resefickan?
Resefickan är blå med mönstrad färgsättning, vilket ger ett stilrent utseende.
Är Leitz Reseficka WOW lämplig för både män och kvinnor?
Ja, den har rekommenderat kön Unisex, så den passar alla.