Leitz Reseficka WOW vattenresistent, Medium Rosa
1Antal
1Antal fack
1 styckAntal per förpackning
240 mmBredd
10 mmDjup
4002432122660EAN
Rekommenderat kön UnisexEgenskaper
Produktens huvudfärg RosaFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 15:59
Frakt vid kassa
73 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu73 kr
Lägst senaste 30 dagarna73 kr
Lägst senaste 3 mån73 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122660 |
| MPN | 2824640 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 15:59 |
| Antal | 1 |
| Antal fack | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 10 mm |
| Egenskaper | Rekommenderat kön Unisex |
| Färg | Produktens huvudfärg Rosa |
| Färgsättning | Mönstrad |
| Förpackning | Antal 1 |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Höjd | 170 mm |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Material | EVA (Ethylene Vinyl Acetate) |
| Medium storlek för att organisera föremål i handbagaget | 24x17 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktens huvudfärg | Rosa |
| Produktens storlek | Medium |
| Rekommenderat kön | Unisex |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Skötselråd | Tvättbar Ja |
| Slittåligt | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/en-ax |
| Tvättbar | Ja |
| Typ av handväska/axelremsväska | Tillbehörsväska |
| Varunummer | 2824640 |
| Vikt & dimension | Bredd 240 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Reseficka WOW vattenresistent, Medium Rosa?
Resefickan har bredd 240 mm, höjd 170 mm och djup 10 mm.
Hur många fack har resefickan och hur stängs den?
Resefickan har ett fack och försluts med dragkedja.
Är Leitz Reseficka WOW vattenresistent?
Ja, produkten är märkt som vattenresistent enligt produktnamnet.
Vilken färg och mönster har resefickan?
Resefickans huvudfärg är rosa och den är mönstrad.
Är resefickan lämplig för både män och kvinnor?
Ja, den har rekommenderat kön Unisex.