Leitz Reseficka kosmetika WOW, vattenresistent Svart
1Antal
1Antal fack
1 styckAntal per förpackning
240 mmBredd
30 mmDjup
4002432122776EAN
Rekommenderat kön UnisexEgenskaper
Produktens huvudfärg SvartFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 17:11
Frakt vid kassa
73 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu73 kr
Lägst senaste 30 dagarna73 kr
Lägst senaste 3 mån73 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122776 |
| MPN | 2824648 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 17:11 |
| Antal | 1 |
| Antal fack | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 240 mm |
| Djup | 30 mm |
| Egenskaper | Rekommenderat kön Unisex |
| Färg | Produktens huvudfärg Svart |
| Färgsättning | Mönstrad |
| Förpackning | Antal 1 |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Höjd | 170 mm |
| Logistikdata | Antal per förpackning 1 styck |
| Material | EVA (Ethylene Vinyl Acetate) |
| Perfekt storlek på påse för kosmetika i handbagage | 24x17x3 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Produktens storlek | En storlek |
| Rekommenderat kön | Unisex |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Skötselråd | Tvättbar Ja |
| Slittåligt | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/en-ax |
| Tvättbar | Ja |
| Typ av handväska/axelremsväska | Tillbehörsväska |
| Varunummer | 2824648 |
| Vikt & dimension | Bredd 240 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Reseficka kosmetika WOW?
Bredden är 240 mm, höjden 170 mm och djupet 30 mm.
Är väskan vattentät?
Ja, den är vattenresistent enligt produktbeskrivningen.
Vilken typ av förslutning har väskan?
Den har dragkedja som förslutning.
Är den lämplig för både män och kvinnor?
Ja, den har rekommenderat kön Unisex.