DIGITUS ASSMANN
DisplayPortAnslutning 1
DisplayPortAnslutning 2
1.1aDisplayPort-version
4016032328520EAN
Kabellängd 5 mEgenskaper
Förpackningens bredd 180 mmFörpackning
180 mmFörpackningens bredd
1404 cm ^Förpackningsvolym
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu111 kr
Lägst senaste 30 dagarna111 kr
Lägst senaste 3 mån111 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | DIGITUS |
| EAN / GTIN | 4016032328520 |
| MPN | 2824860 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 1 maj 2026 08:20 |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| DisplayPort-version | 1.1a |
| Egenskaper | Kabellängd 5 m |
| Förpackning | Förpackningens bredd 180 mm |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Förpackningsvolym | 1404 cm ^ |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Kabellängd | 5 m |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 84733080 |
| Låddjup | 30 mm |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Producent | DIGITUS |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.digitus.info |
| Tulltaxa, kod för Storbritannien | 85444290 |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2824860 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Vikt inkl. förpackning | 262,5 g |