Leitz Förvaringsbox Click & Store WOW 4 lådor Grön
286 mmBredd
NejBärhandtag
356 mmDjup
4002432123926EAN
Produktens färg GrönEgenskaper
282 mmHöjd
NejLåsbart lock
KartongMaterial
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu483 kr
Lägst senaste 30 dagarna483 kr
Lägst senaste 3 mån483 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432123926 |
| MPN | 2824934 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 07:04 |
| Bredd | 286 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 356 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Grön |
| Höjd | 282 mm |
| Låsbart lock | Nej |
| Material | Kartong |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grön |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.rexeleurope.com/ |
| Varunummer | 2824934 |
| Vikt & dimension | Bredd 286 mm |
Vanliga frågor
Är förvaringsboxen staplingsbar?
Ja, enligt specifikationerna är den staplingsbar, vilket gör att du kan stapla flera boxar ovanpå varandra för att spara plats.
Vad är måtten på Leitz Click & Store WOW med 4 lådor?
Boxen har måtten 286 mm bredd, 356 mm djup och 282 mm höjd.
Har förvaringsboxen låsbart lock?
Nej, enligt specifikationerna har den inte låsbart lock.
Vilket material är boxen tillverkad av?
Boxen är tillverkad av kartong.
Finns det bärhandtag på boxen?
Nej, enligt specifikationerna har den inget bärhandtag.