Leitz Tidskriftssamlare Click & Store WOW Grön
Produkttyp MagasinfilAllmänt
103 mmBredd
103 mm x 253 mm x 330 mmDimensioner (BxDxH)
Bredd 103 mmDimensioner och vikt
Färg GrönDiverse
253 mmDjup
4002432123902EAN
Borttagbar etikettEtikett
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu127 kr
Lägst senaste 30 dagarna127 kr
Lägst senaste 3 mån127 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432123902 |
| MPN | 2824938 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 04:09 |
| Allmänt | Produkttyp Magasinfil |
| Bredd | 103 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 103 mm x 253 mm x 330 mm |
| Dimensioner och vikt | Bredd 103 mm |
| Diverse | Färg Grön |
| Djup | 253 mm |
| Etikett | Borttagbar etikett |
| Funktioner | Tumhål, polypropylenlaminering, laminerad yta, blank yta, vikbar, övre påfyllning, kraftiga, Fastfold |
| Färg | Grön |
| Handtag | 253 x 330 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Montering erfordras | Ja |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz Click & Store WOW - magasinfil - för 253 x 330 mm - grön |
| Produktmaterial | Polypropylenöverdraget trälaminat |
| Produkttyp | Magasinfil |
| Ryggbredd | 103 mm |
| Stapelbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Utrymmesinformation | Etikettficka för främre omslag Bakre skydd till etikettficka |
| Varunummer | 2824938 |
| Vikt | 320 g |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Tidskriftssamlare Click & Store WOW Grön?
Tidskriftssamlaren har måtten 103 mm bredd, 253 mm djup och 330 mm höjd.
Är etiketten på tidskriftssamlaren borttagbar?
Ja, etiketten är borttagbar, vilket gör det enkelt att byta innehåll.
Vilka funktioner har denna tidskriftssamlare från Leitz?
Den har tumhål, polypropylenlaminering, laminerad och blank yta, är vikbar, har övre påfyllning, är kraftig och har Fastfold-konstruktion.