Leitz Sorteringslåda Click & Store WOW Medium Grön
281 mmBredd
NejBärhandtag
370 mmDjup
4002432123940EAN
Produkttyp FörvaringslådaEgenskaper
RektangulärForm
MonokromatisktFärgsättning
100 mmHöjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu161 kr
Lägst senaste 30 dagarna161 kr
Lägst senaste 3 mån161 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432123940 |
| MPN | 2824947 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 05:34 |
| Bredd | 281 mm |
| Bärhandtag | Nej |
| Djup | 370 mm |
| Egenskaper | Produkttyp Förvaringslåda |
| Form | Rektangulär |
| Färgsättning | Monokromatiskt |
| Höjd | 100 mm |
| Korrekt användning | inomhus |
| Lock ingår | Ja |
| Låsbart lock | Ja |
| Material | Kartong |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grön |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Staplingsbar | Ja |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2824947 |
| Vikt | 880 g |
| Vikt & dimension | Bredd 281 mm |
Vanliga frågor
Vilka är måtten på Leitz Click & Store WOW Medium Grön?
Lådan har bredd 281 mm, djup 370 mm och höjd 100 mm.
Har locket ett lås?
Ja, locket är låsbart, vilket ger extra säkerhet för innehållet.
Är lådan lämplig för utomhusbruk?
Nej, den är avsedd för inomhusbruk enligt specifikationen.
Vilket material är lådan tillverkad av?
Lådan är tillverkad av kartong.
Har lådan ett bärhandtag?
Nej, den har inget bärhandtag.