241 mmBredd
310 mmDjup
4002432123254EAN
Modell Manila-mappEgenskaper
A4Format
JaFästanordning
Hållbarhetscertifiering Forest Stewardship Council (FSC)Hållbarhet
Forest Stewardship Council (FSC)Hållbarhetscertifiering
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu57 kr
Lägst senaste 30 dagarna57 kr
Lägst senaste 3 mån57 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432123254 |
| MPN | 2824951 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 14:32 |
| Bredd | 241 mm |
| Djup | 310 mm |
| Egenskaper | Modell Manila-mapp |
| Format | A4 |
| Fästanordning | Ja |
| Hållbarhet | Hållbarhetscertifiering Forest Stewardship Council (FSC) |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Högsta kapacitet | 250 ark |
| Höjd | 5 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grön |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Tumhål | Nej |
| Varunummer | 2824951 |
| Vikt | 60 g |
| Vikt & dimension | Bredd 241 mm |
| Ytterficka | Nej |
Vanliga frågor
Vilken kapacitet har Leitz 3-klaffmappen WOW?
Mappen har en högsta kapacitet på 250 ark med en mediavikt på 80 g/m².
Vilket material är Leitz 3-klaffmappen WOW tillverkad av?
Mappen är tillverkad av polypropen (PP) och har en hållbarhetscertifiering enligt Forest Stewardship Council (FSC).
Vilka mått har Leitz 3-klaffmappen WOW?
Mappen har måtten 241 mm bredd, 310 mm djup och 5 mm höjd, och är anpassad för A4-format.
Har Leitz 3-klaffmappen WOW en fästanordning?
Ja, mappen har en fästanordning som håller dokumenten på plats.