Leitz Papperskorg WOW 15L Isblå
1Antal
290 mmBredd
290 mmDjup
4002432104413EAN
324 mmHöjd
JaLätt att rengöra
PlastMaterial
52781051Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 04:03
Frakt vid kassa
125 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu125 kr
Lägst senaste 30 dagarna125 kr
Lägst senaste 3 mån125 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432104413 |
| MPN | 2825070 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 14:09 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 290 mm |
| Höjd | 324 mm |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå |
| Tekniska detaljer | Total kapacitet 15 l |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Total kapacitet | 15 l |
| Varunummer | 2825070 |
| Vikt | 350 g |
| Vikt & dimension | Bredd 290 mm |
Vanliga frågor
Vilka är måtten på Leitz Papperskorg WOW 15L Isblå?
Papperskorgen har en bredd på 290 mm, djup på 290 mm och höjd på 324 mm.
Vad är kapaciteten på denna papperskorg?
Den totala kapaciteten är 15 liter.
Vilket material är papperskorgen tillverkad av?
Papperskorgen är tillverkad av plast.
Är papperskorgen lätt att rengöra?
Ja, den är lätt att rengöra.
Vilken färg har Leitz Papperskorg WOW 15L?
Produktens färg är blå, specifikt isblå enligt modellnamnet.