Leitz Papperskorg WOW 15L Lila
1Antal
290 mmBredd
290 mmDjup
4002432104420EAN
324 mmHöjd
JaLätt att rengöra
PlastMaterial
52781062Modell
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 02:51
Frakt vid kassa
125 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu125 kr
Lägst senaste 30 dagarna125 kr
Lägst senaste 3 mån125 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432104420 |
| MPN | 2825071 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 02:51 |
| Antal | 1 |
| Bredd | 290 mm |
| Djup | 290 mm |
| Höjd | 324 mm |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Lila |
| Tekniska detaljer | Total kapacitet 15 l |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Total kapacitet | 15 l |
| Varunummer | 2825071 |
| Vikt | 350 g |
| Vikt & dimension | Bredd 290 mm |
Vanliga frågor
Vilka är måtten på Leitz WOW papperskorgen?
Papperskorgen har måtten 290 mm i bredd, 290 mm i djup och 324 mm i höjd.
Vad är kapaciteten på denna papperskorg?
Den har en total kapacitet på 15 liter.
Vilket material är papperskorgen gjord av?
Den är tillverkad av plast.
Är papperskorgen lätt att rengöra?
Ja, den är lätt att rengöra enligt specifikationerna.