Leitz Hålslag WOW Mini 2-hål (EU) / 10 ark Grön
2Antal hål
1 styckAntal per förpackning
100 mmBredd
GS markCertifikat för överensstämmelse
70 mmDjup
4002432123520EAN
Hålkapacitet 10 arkEgenskaper
A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8cmFormat
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu125 kr
Lägst senaste 30 dagarna125 kr
Lägst senaste 3 mån125 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432123520 |
| MPN | 2825311 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:11 |
| Antal hål | 2 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 100 mm |
| Certifikat för överensstämmelse | GS mark |
| Djup | 70 mm |
| Egenskaper | Hålkapacitet 10 ark |
| Format | A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8cm |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Garantiperiod | 10 År |
| Hålavstånd | 8 cm |
| Håldiameter | 5,5 mm |
| Hålkapacitet | 10 ark |
| Hållbarhet | Certifikat för överensstämmelse GS mark |
| Höjd | 81 mm |
| Material | Plast |
| Pappersguide | Ja |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Grön |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Varunummer | 2825311 |
| Vikt | 270 g |
| Vikt & dimension | Bredd 100 mm |
| Övrigt | Garantiperiod 10 År |
Vanliga frågor
Vilka pappersformat passar Leitz WOW Mini hålslaget?
Det passar formaten A4, A5, A6, Folio, US-Quart samt 8 x 8 x 8 cm.
Vad är hålavståndet på Leitz WOW Mini?
Hålavståndet är 8 cm, vilket är standard för 2-håls system i EU.