Leitz Bordskub WOW Cube 5-lådigt Blå
5 lådorAntal lådor
1 styckAntal per förpackning
287 mmBredd
270 mmDjup
4002432115426EAN
Antal lådor 5 lådorEgenskaper
363 mmHöjd
PlastMaterial
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 02:29
Frakt vid kassa
775 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu775 kr
Lägst senaste 30 dagarna775 kr
Lägst senaste 3 mån775 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432115426 |
| MPN | 2825316 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 02:29 |
| Antal lådor | 5 lådor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 287 mm |
| Djup | 270 mm |
| Egenskaper | Antal lådor 5 lådor |
| Höjd | 363 mm |
| Material | Plast |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå, Vit |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Utrymmesbesparande | Leitz MyBox Large har stapelbar passform med 2 x MyBox Small på standardhylla |
| Varunummer | 2825316 |
| Vikt | 3,59 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 287 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Leitz Bordskub WOW Cube 5-lådigt Blå?
Bredd 287 mm, djup 270 mm, höjd 363 mm.
Vilket material är Leitz Bordskub WOW Cube tillverkad i?
Den är tillverkad i plast.
Vilka färger finns Leitz WOW Cube i?
Produkten finns i blå och vit.
Vad är modellnumret för Leitz Bordskub WOW Cube?
Modellnumret är 52142036.