Leitz Tejpdispenser WOW Isblå
Typ av produkt Dispenser med kontorstejpAllmänt
19 mm (max)Bredd
PolystyrenDispensermaterial
Dispensermaterial PolystyrenDiverse
12.6 cmDjup
4002432122134EAN
EnhandsdispenserFunktioner
Ice blue dispenserFärg
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 07:12
Frakt vid kassa
151 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu151 kr
Lägst senaste 30 dagarna151 kr
Lägst senaste 3 mån151 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432122134 |
| MPN | 2825327 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 17:21 |
| Allmänt | Typ av produkt Dispenser med kontorstejp |
| Bredd | 19 mm (max) |
| Dispensermaterial | Polystyren |
| Diverse | Dispensermaterial Polystyren |
| Djup | 12.6 cm |
| Funktioner | Enhandsdispenser |
| Färg | Ice blue dispenser |
| Höjd | 7.6 cm |
| Max. tejplängd | 33 m |
| Mått och vikt | Bredd 5.1 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktbeskrivning | Leitz WOW - dispenser med kontorstejp - ice blue dispenser |
| Tejphållartyp | Stationär dator - 1 rulle |
| Tejpkompatibilitet | Bredd 19 mm (max) |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Typ av produkt | Dispenser med kontorstejp |
| Varunummer | 2825327 |
| Vikt | 760 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av tejp passar i Leitz WOW-dispensern?
Dispensern är avsedd för kontorstejp med en bredd på upp till 5,1 cm och en maxlängd på 33 meter.
Kan dispensen användas med en hand?
Ja, Leitz WOW-dispensern är en enhandsdispenser, vilket gör den enkel att använda med en hand.
Vilket material är dispensen tillverkad av?
Dispensern är tillverkad av polystyren.
Vilka är måtten på Leitz WOW-dispensern?
Dispensern har måtten 5,1 cm bredd, 12,6 cm djup och 7,6 cm höjd.
Vad är färgen på denna dispenser?
Färgen är isblå (ice blue).