Leitz Tejpdispenser WOW Blå
1 styckAntal per förpackning
51 mmBredd
126 mmDjup
4002432113729EAN
Maximal rullbredd 1,9 cmEgenskaper
Tejprulle inkluderat JaFörpackningens innehåll
76 mmHöjd
JaKan användas med en hand
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 11:12
Frakt vid kassa
151 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu151 kr
Lägst senaste 30 dagarna151 kr
Lägst senaste 3 mån151 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432113729 |
| MPN | 2825328 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 11:12 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 51 mm |
| Djup | 126 mm |
| Egenskaper | Maximal rullbredd 1,9 cm |
| Förpackningens innehåll | Tejprulle inkluderat Ja |
| Höjd | 76 mm |
| Kan användas med en hand | Ja |
| Material | Polystyren |
| Maximal längd på rulle | 33 m |
| Maximal rullbredd | 1,9 cm |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Blå, Metallisk |
| Tejprulle inkluderat | Ja |
| Till producentens hemsida | www.esselte.com/ |
| Utrymmesbesparande | Leitz MyBox Large har stapelbar passform med 2 x MyBox Small på standardhylla |
| Varunummer | 2825328 |
| Vikt | 760 g |
| Vikt & dimension | Bredd 51 mm |
Vanliga frågor
Vilken tejprulle ingår i förpackningen?
En tejprulle med maximal längd 33 m och maximal bredd 1,9 cm ingår.
Vilka mått har tejpdispensern?
Tejpdispensern har bredd 51 mm, djup 126 mm och höjd 76 mm.
Är tejpdispensern lämplig för enhandsanvändning?
Ja, den kan användas med en hand.
Vilket material är tejpdispensern tillverkad av?
Den är tillverkad av polystyren.
Vilken maximal rullbredd klarar dispensern?
Maximal rullbredd är 1,9 cm.