Leitz Register Print PP A4+ 1-5 WOW Vit/Svart
245 mmBredd
4002432120352EAN
Modell Numeriska registerflikarEgenskaper
A4 MaxiFormat
305 mmHöjd
Polypropylen (PP)Material
12130000Modell
LeitzProducent
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu68 kr
Lägst senaste 30 dagarna68 kr
Lägst senaste 3 mån68 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432120352 |
| MPN | 2825367 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 23:43 |
| Bredd | 245 mm |
| Egenskaper | Modell Numeriska registerflikar |
| Format | A4 Maxi |
| Höjd | 305 mm |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Till producentens hemsida | www.isaberg-rapid.com/ |
| Varunummer | 2825367 |
| Vikt | 1,4 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 245 mm |
Vanliga frågor
Vad är materialet i registret och hur många flikar har det?
Registret är tillverkat av polypropylen (PP) och har numeriska registerflikar för siffrorna 1–5.
Vilka färger har registret?
Registret har färgerna svart och vit.
Är registret tillverkat av Leitz?
Ja, registret är tillverkat av Leitz och har modellbeteckningen 12130000.