4Antal ringar
4002432394647EAN
Format A4Egenskaper
NejFicka
A4Format
230 arkHögsta kapacitet
KartongMaterial
80 g/m ^Media vikt
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 13:48
Frakt vid kassa
79 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu79 kr
Lägst senaste 30 dagarna79 kr
Lägst senaste 3 mån79 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Leitz |
| EAN / GTIN | 4002432394647 |
| MPN | 2825372 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 13:48 |
| Antal ringar | 4 |
| Egenskaper | Format A4 |
| Ficka | Nej |
| Format | A4 |
| Högsta kapacitet | 230 ark |
| Material | Kartong |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Mekanism typ | 4D |
| Producent | Leitz |
| Produktens färg | Vit |
| Produktstorlek (BxDxH) | 40 x 275 x 318 mm |
| Ringdiameter | 2,5 cm |
| Ryggbredd | 2,5 cm |
| Till producentens hemsida | www.leitz.com/ |
| Varunummer | 2825372 |
| Vikt & dimension | Produktstorlek (BxDxH) 40 x 275 x 318 mm |
Vanliga frågor
Vad är den maximala kapaciteten för Leitz Ringpärm WOW?
Pärmen har en högsta kapacitet på 230 ark (80 g/m²).
Vilken typ av mekanism har Leitz Ringpärm WOW?
Pärmen har en 4D-mekanism med fyra ringar.
Vilket material är Leitz Ringpärm WOW tillverkad av?
Pärmen är tillverkad av laminerad kartong.
Vilket format passar Leitz Ringpärm WOW?
Pärmen är avsedd för A4-format (A4+).
Har Leitz Ringpärm WOW en ficka?
Nej, pärmen har ingen ficka.