Schleich Frieserhäst, sto
43811(cdm) Förbeställningsdatum
Ny(cdm) Förlängt nytt släpp
5(cdm) Multipel av orderkvantitet
Barn(cdm) Målgrupper
Engelska(cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE)
1 styckAntal
1Antal förpackningar
Batterier krävs NejBatteri
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 13:01
Frakt vid kassa
107 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu107 kr
Lägst senaste 30 dagarna97 kr
Lägst senaste 3 mån97 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433013619 |
| MPN | 2825560 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 13:01 |
| (cdm) Förbeställningsdatum | 43811 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Ny |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 5 |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| (cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE) | Engelska |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 126 mm |
| Djup | 34 mm |
| Djur | Häst |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Föreslagen målgrupp | Flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 126 mm |
| Förpackningens bredd | 126 mm |
| Förpackningens höjd | 110 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal 1 styck |
| Förpackningstyp | Väska |
| Höjd | 110 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Tillverkare Schleich |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 34 mm |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433005043 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder (max) | 12 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 5 År |
| Slag | Djur |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ingen varning tillämplig |
| Sändningsenhet | Nej |
| Tema | Horses |
| Till producentens hemsida | www.schleich-s.com/da/DK/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-01-2020 |
Vanliga frågor
Vilket djurmaterial är Schleich Frieserhäst, sto tillverkad av?
Schleich Frieserhäst, sto är tillverkad av plast och är handmålad för detaljerad realism.
Vilka mått har Schleich Frieserhäst, sto?
Schleich Frieserhäst, sto har måtten 126 mm i bredd, 34 mm i djup och höjden anges inte i specifikationerna.
Är Schleich Frieserhäst, sto lämplig för barn?
Ja, Schleich Frieserhäst, sto är märkt med målgruppen Barn och är en leksaksfigur avsedd för barn.
Kräver Schleich Frieserhäst, sto batterier?
Nej, Schleich Frieserhäst, sto kräver inga batterier enligt specifikationerna.
Ingår Schleich Frieserhäst, sto i en serie?
Schleich Frieserhäst, sto tillhör Schleichs serie av hästfigurer och är en del av deras djursortiment.