Schleich Snöleopard
43811(cdm) Förbeställningsdatum
Ny(cdm) Förlängt nytt släpp
5(cdm) Multipel av orderkvantitet
Barn(cdm) Målgrupper
Engelska(cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE)
1 styckAntal
1Antal förpackningar
1 styckAntal produkter som medföljer
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 17:47
Frakt vid kassa
92 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu92 kr
Lägst senaste 30 dagarna92 kr
Lägst senaste 3 mån92 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433027326 |
| MPN | 2825576 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 17:47 |
| (cdm) Förbeställningsdatum | 43811 |
| (cdm) Förlängt nytt släpp | Ny |
| (cdm) Multipel av orderkvantitet | 5 |
| (cdm) Målgrupper | Barn |
| (cdm) Säkerhetsföreskriftens språk (2009/48/CE) | Engelska |
| Antal | 1 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Beställningsbar enhet | Nej |
| Bredd | 105 mm |
| Djup | 52 mm |
| Djur | Leopard |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksfigur |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 105 mm |
| Förpackningens bredd | 105 mm |
| Förpackningens höjd | 43 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Väska |
| Höjd | 43 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Innehåller mat eller dryck | Nej |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpall, beställningsbar enhet | Nej |
| Lastpall, faktureringsenhet | Nej |
| Lastpallens bruttovikt | 276,3 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leclerc Codelec | 731050590 |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackning Engelska, Franska |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 5 styck |
| Låddjup | 49 mm |
| Låter | Nej |
| Material | Plast |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |
| Montering krävs | Nej |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433007696 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Vit |
| Produkter per lastpall | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Produktsortiment | Nej |
| Produkttyp | Leksaksfigur |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1188 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Slag | Djur |
Vanliga frågor
Vilket djur föreställer figuren?
Figuren föreställer en snöleopard, ett rovdjur som lever i bergsområden i Centralasien.
Är figuren lämplig för barn?
Ja, enligt specifikationerna är målgruppen barn. Figuren är en leksaksfigur från Schleich.
Kräver figuren batterier?
Nej, figuren kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Hur många figurer ingår i förpackningen?
Förpackningen innehåller 1 styck figur.
Är detta en ny produkt?
Ja, produkten är markerad som 'Förlängt nytt släpp: Ny'.