Schleich Ett hem åt kaninen och marsvinet
14 styckAntal
1Antal förpackningar
4 styckAntal leksaksfigurer
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
46 mmBredd
190 mmDjup
4059433040820EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 00:34
Frakt vid kassa
163 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu163 kr
Lägst senaste 30 dagarna163 kr
Lägst senaste 3 mån163 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433040820 |
| MPN | 2825616 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 00:34 |
| Antal | 14 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal leksaksfigurer | 4 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Bredd | 46 mm |
| Djup | 190 mm |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produktens färg Multifärg |
| Förpackning | Förpackningens bredd 190 mm |
| Förpackningarnas innehåll | 2x guinea pig, 2x rabbit, 1x hutch, 1x seesaw, 1x bowl, 1x water bottle, 1x salad, 5x fence |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal 14 styck |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 190 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 107,7 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Tillverkare Schleich |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 124 mm |
| Låddjup | 53 mm |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433082365 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Produkter per lastpallslager | 120 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Rekommenderad ålder (max) | 8 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ingen varning tillämplig |
| Sändningsenhet | Nej |
| Tema | Farm, Farm animals / farm toys |
| Till producentens hemsida | www.schleich-s.com/da/DK/ |
| Tillverkare | Schleich |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030070 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2825616 |
| Vikt | 131,1 g |
| Vikt & dimension | Bredd 46 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 131,1 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, minsta orderkvantitet | 4 styck |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningens bredd | 124 mm |
Vanliga frågor
Hur många leksaksfigurer ingår i setet?
Setet innehåller 4 leksaksfigurer: 2 marsvin och 2 kaniner.
Vilka tillbehör ingår förutom figurerna?
Förutom figurerna ingår 1 bur, 1 gungbräda, 1 skål, 1 vattenflaska, 1 sallad och 5 staketdelar – totalt 14 delar.
Kräver lekset batterier?
Nej, batterier krävs inte. Produkten är helt mekanisk.
Vad är måtten på förpackningen?
Förpackningens bredd är 190 mm och djupet är 190 mm. Själva produkten är 46 mm bred.
Vilken färg har produkten?
Produkten har multifärg, vilket innebär att den är färgglad med flera olika färger.