Schleich Veterinären på besök på bondgården
18 styckAntal
1Antal förpackningar
4 styckAntal leksaksfigurer
Batterier krävs NejBatteri
NejBatterier krävs
280 mmBredd
110 mmDjup
4059433047706EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 07:29
Frakt vid kassa
451 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu451 kr
Lägst senaste 30 dagarna451 kr
Lägst senaste 3 mån451 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Schleich |
| EAN / GTIN | 4059433047706 |
| MPN | 2825619 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 07:29 |
| Antal | 18 styck |
| Antal förpackningar | 1 |
| Antal leksaksfigurer | 4 styck |
| Batteri | Batterier krävs Nej |
| Batterier krävs | Nej |
| Bredd | 280 mm |
| Djup | 110 mm |
| EU TSD-varning | Ingen varning tillämplig |
| Egenskaper | Produktens färg Multifärg |
| Förpackning | Förpackningens bredd 281 mm |
| Förpackningarnas innehåll | 1x pick-up, 1x vet, 1x calf, 1x Labrador Retriever, 1x kitten, 1x aluminium box, 1x stethoscope, 1x bandage, 1x bowl, 1x bone, 1x tree trunk, 1x sticker sheet |
| Förpackningens bredd | 281 mm |
| Förpackningens höjd | 229 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal 18 styck |
| Förpackningstyp | Kartong |
| Höjd | 105 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Tyskland |
| Kommersiell enhetstyp | Enkel konsumentenhet |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 123,1 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Lastpallens totalvolym | 1728000000 dm³ |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
| Leverantörsfunktioner | Tillverkare Schleich |
| Ljudeffekter som stöds | Nej |
| Logistikdata | Ytterförpackningens bredd 241 mm |
| Låddjup | 110 mm |
| Minsta orderkvantitet | 2 styck |
| Montering krävs | Ja |
| Målgrupp | 4 |
| Pallens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 64059433083713 |
| Producent | Schleich |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per lastpall | 144 styck |
| Produkter per lastpallslager | 24 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Rekommenderad ålder (max) | 8 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Franska, Engelska |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ingen varning tillämplig |
| Sändningsenhet | Nej |
| Tema | Farm, Farm animals / farm toys |
| Till producentens hemsida | www.schleich-s.com/da/DK/ |
| Tillverkare | Schleich |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 95030070 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2825619 |
| Vikt | 772 g |
| Vikt & dimension | Bredd 280 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 772 g |
| Ytterförpackning, beställningsbar enhet | Nej |
| Ytterförpackning, faktureringsenhet | Nej |
| Ytterförpackning, minsta orderkvantitet | 2 styck |
| Ytterförpackning, sändningsenhet | Nej |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
Vanliga frågor
Hur många leksaksfigurer ingår i setet?
Setet innehåller 4 leksaksfigurer: en veterinär, en kalv, en Labrador Retriever och en kattunge.
Vad är måtten på förpackningen?
Förpackningens bredd är 281 mm, och själva produkten har bredden 280 mm och djupet 110 mm.
Kräver setet batterier?
Nej, batterier krävs inte. Produkten är batterifri.
Vilka tillbehör ingår förutom figurerna?
Förutom figurerna ingår en pick-up, en aluminiumbox, ett stetoskop, ett bandage, en skål, ett ben, en trädstam och ett klistermärkesark.
Vad är EAN-koden för produkten?
EAN-koden är 4059433047706.