DC Comics Batman 10 cm figure - assortet
8Antal sortimentsförpackningar
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
140 mmBredd
38 mmDjup
778988135457EAN
Ej för barn under 36 månaderEU TSD-varning
Produktens färg MultifärgEgenskaper
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu129 kr
Lägst senaste 30 dagarna129 kr
Lägst senaste 3 mån129 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | DC Comics |
| EAN / GTIN | 778988135457 |
| MPN | 2825734 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 08:43 |
| Antal sortimentsförpackningar | 8 |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 140 mm |
| Djup | 38 mm |
| EU TSD-varning | Ej för barn under 36 månader |
| Egenskaper | Produktens färg Multifärg |
| Föreslagen målgrupp | Alla |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Förpackningens höjd | 155,7 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Blåsa |
| Höjd | 159 mm |
| Importland (ISO 3166-1) | Frankrike |
| Kommersiell enhetstyp | Sortiment |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 212,5 kg |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 180 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Leverantörsfunktioner | Språk på förpackningen (ISO 639-format) Multi |
| Logistikdata | Minsta orderkvantitet 8 styck |
| Låddjup | 38 mm |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Producent | DC Comics |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 32217 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 64435 styck |
| Produkter per lastpall | 8 styck |
| Produkter per lastpallslager | 1 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Språk i bruksanvisningen (ISO 639-format) | Multi |
| Språk på förpackningen (ISO 639-format) | Multi |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Säkerhetsvarning | EU TSD-varning Ej för barn under 36 månader |
| Till producentens hemsida | www.spinmaster.com/ |
| Tillgänglig fr.o.m. | 01-01-2020 |
| Tillgänglig till | 31-12-2021 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 9503007000 |
| Ursprungsland | Kina |
| Varunummer | 2825734 |
| Vikt | 100 g |
| Vikt & dimension | Bredd 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 104,326 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 231 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 21 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 279,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 980 g |
| Ytterförpackningens förpackningstyp | Låda |
| Ytterförpackningens höjd | 153,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 169,9 mm |
| Ytterförpackningens volym | 259000 cm ^ |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 778988134764 |
| Ytterkartongens nettovikt | 835 g |
| Övrigt | Tillgänglig fr.o.m. 01-01-2020 |
Vanliga frågor
Är figuren lämplig för barn under 3 år?
Nej, figuren har EU TSD-varning: Ej för barn under 36 månader.
Vad är förpackningens mått?
Förpackningen är 140 mm bred, 155,7 mm hög och 38 mm djup.
Ingår batterier i förpackningen?
Nej, batterier medföljer inte och figuren kräver inga batterier.
Hur många figurer ingår i sortimentsförpackningen?
Sortimentsförpackningen innehåller 8 figurer.