Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter
4Antal batterier
1 styckAntal per förpackning
Batterier krävs JaBatteri
JaBatterier krävs
JaBatterier medföljer
AlkaliskBatteriteknik
AABatterityp
150 mmBredd
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 29 maj 2026 21:54
Frakt vid kassa
439 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu439 kr
Lägst senaste 30 dagarna439 kr
Lägst senaste 3 mån439 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Fisher Price |
| EAN / GTIN | 887961687835 |
| MPN | 2825829 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 21:54 |
| Antal batterier | 4 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Batteri | Batterier krävs Ja |
| Batterier krävs | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Batterityp | AA |
| Bredd | 150 mm |
| Certifikat | WEEE-efterlevnad (avfall som utgörs av eller innehåller elektriska eller elektroniska produkter) Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE |
| Djup | 150 mm |
| Djur | Utter |
| Egenskaper | Produkttyp Leksaksutter |
| Flasketiketter | Nej |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 2 08 87961 68783 9 |
| Fågelmatare och -holkar | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 279,4 mm |
| Förpackningarnas innehåll | 1 speldosa i form av en utter |
| Förpackningens bredd | 279,4 mm |
| Förpackningens höjd | 203,2 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Ja |
| Förpackningstyp | Öppen låda |
| Förpackningsvolym | 7931,339 cm ^ |
| Höjd | 335 mm |
| Interaktiv | Ja |
| Kamerastativ | 13432 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Leverantörsfunktioner | Montering krävs Nej |
| Ljuseffekter | Ja |
| Logistikdata | Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) 2 08 87961 68783 9 |
| Låddjup | 139,7 mm |
| Låter | Ja |
| Material | Tyg, Plast |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Fisher Price |
| Produktens färg | Blå |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 4119 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 8865 styck |
| Produkter per lastpall | 224 styck |
| Produkter per lastpallslager | 224 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Produkttyp | Leksaksutter |
| Pumpar för flaskvatten | 12536 styck |
| Rekommenderad användning | Inomhus & utomhus |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 18 månad (er) |
| Rekommenderad ålder (min) | 0 månad (er) |
| Rekommenderat kön | Pojke/flicka |
| Speltid för naturljud | 30 min |
| Språkstöd | Multi |
| Stackningsantal för lastpall | 55 styck |
| Säkerhetsvarning | Ingen varning på försäljningsstället är tillämplig |
| Tekniska detaljer | Certifikat för överensstämmelse CE |
| Till producentens hemsida | www.fisher-price.com/da_DK/index.html |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Varunummer | 2825829 |
| Vikt | 300 g |
Vanliga frågor
Vilken batterityp och hur många batterier krävs för Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter?
Den kräver 4 st AA-batterier (alkaliska) och batterier medföljer i förpackningen.
Vad är måtten på Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter?
Den har bredd 150 mm, djup 150 mm och höjd 150 mm, vilket gör den kompakt och lätt att hålla för små barn.
Vilka certifieringar har Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter?
Den är CE-märkt och uppfyller WEEE-direktivet för avfallshantering av elektronik.
Är batterierna inkluderade när man köper Fisher Price Soothe 'n Snuggle Otter?
Ja, batterier medföljer i förpackningen, så du kan använda den direkt.