Fisher Price Classic Xylophone
0Antal batterier
NejBatterier krävs
NejBatterier medföljer
315 mmBredd
WEEE-efterlevnad (avfall som utgörs av eller innehåller elektriska eller elektroniska produkter) NejCertifikat
CECertifikat för överensstämmelse
185 mmDjup
887961168075EAN
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 09:10
Frakt vid kassa
225 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu225 kr
Lägst senaste 30 dagarna225 kr
Lägst senaste 3 mån225 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Fisher Price |
| EAN / GTIN | 887961168075 |
| MPN | 2825838 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 09:10 |
| Antal batterier | 0 |
| Batterier krävs | Nej |
| Batterier medföljer | Nej |
| Bredd | 315 mm |
| Certifikat | WEEE-efterlevnad (avfall som utgörs av eller innehåller elektriska eller elektroniska produkter) Nej |
| Certifikat för överensstämmelse | CE |
| Djup | 185 mm |
| Egenskaper | Produktens färg Multifärg |
| Flasketiketter | Nej |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 1 08 87961 16807 2 |
| Fågelmatare och -holkar | Nej |
| Föreslagen målgrupp | Pojke/flicka |
| Förpackning | Förpackningens bredd 351 mm |
| Förpackningarnas innehåll | 1 xylofon med fastsatt klubba |
| Förpackningens bredd | 351 mm |
| Förpackningens höjd | 298 mm |
| Förpackningens innehåll | Batterier medföljer Nej |
| Förpackningstyp | Öppen låda |
| Förpackningsvolym | 6456,2991 cm ^ |
| Höjd | 77 mm |
| Inlärnings- och träningsfärdigheter | Finmotorikträning |
| Kamerastativ | 10921 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Logistikdata | Produkter per intermodal container (20 fot) 3349 styck |
| Lärande och färdighetsträning | Inlärnings- och träningsfärdigheter Finmotorikträning |
| Låddjup | 290 mm |
| Låter | Ja |
| Material | Plast |
| Montering krävs | Nej |
| Producent | Fisher Price |
| Produktens färg | Multifärg |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 3349 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 7208 styck |
| Produkter per lastpall | 176 styck |
| Produkter per lastpallslager | 176 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Pumpar för flaskvatten | 10193 styck |
| Rekommenderad ålder | Barn |
| Rekommenderad ålder (max) | 1,5 År |
| Rekommenderad ålder (min) | 1,5 År |
| Språkstöd | Multi |
| Stackningsantal för lastpall | 55 styck |
| Strömtillförsel | Batterier krävs Nej |
| Säkerhetsvarning | Ingen varning på försäljningsstället är tillämplig |
| Tekniska detaljer | Fågelmatare och -holkar Nej |
| Till producentens hemsida | www.fisher-price.com/da_DK/index.html |
| Ursprungsland | Mexiko |
| Varunummer | 2825838 |
| Vikt | 261,03 g |
| Vikt & dimension | Bredd 315 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 750 g |
| WEEE-efterlevnad (avfall som utgörs av eller innehåller elektriska eller elektroniska produkter) | Nej |
| Ytterförpackningar per lastpall | 44 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 44 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 300 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,5 kg |
| Ytterförpackningens höjd | 307 mm |
| Ytterförpackningens längd | 360 mm |
Vanliga frågor
Vilka mått har Fisher Price Classic Xylophone?
Xylofonen har en bredd på 315 mm och ett djup på 185 mm.
Kräver Fisher Price Classic Xylophone batterier?
Nej, produkten kräver inga batterier och inga batterier medföljer.
Vilken certifiering har Fisher Price Classic Xylophone?
Xylofonen är CE-märkt, vilket innebär att den uppfyller EU:s säkerhetskrav.
Vilken färg har Fisher Price Classic Xylophone?
Produkten har färgen multifärg.
Vad är EAN-koden för Fisher Price Classic Xylophone?
EAN-koden är 887961168075.