Philips Hue Appear vägglampa för utomhusbruk (svart) – White & Color Ambiance
Produkttyp VägglampaAllmänt
16 miljoner färgerBelysningsfärg
84 mmBredd
Produktmaterial MetallDiverse
117 mmDjup
8718696174371EAN
13 cm x 10.5 cm x 29.5 cm / 1.12 kgEmballagets mått (BxDxH) / vikt
50 - 60 HzErfordrad frekvens

Butiker
Prisjämförelse (3)
elgiganten.se
I lagerUppdaterad 28 maj 2026 17:00
Frakt vid kassa
1 399 kr
Till butikpower.se
Ej i lagerUppdaterad 28 maj 2026 20:47
Frakt vid kassa
1 399 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 27 maj 2026 21:13
Frakt vid kassa
1 425 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 399 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 395 kr
Lägst senaste 3 mån1 395 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| Modell | Philips Hue 1746330P7 |
| EAN / GTIN | 8718696174371 |
| MPN | 2825897 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 20:47 |
| Allmänt | Produkttyp Vägglampa |
| Belysningsfärg | 16 miljoner färger |
| Bredd | 84 mm |
| Diverse | Produktmaterial Metall |
| Djup | 117 mm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 13 cm x 10.5 cm x 29.5 cm / 1.12 kg |
| Erfordrad frekvens | 50 - 60 Hz |
| Erfordrad spänning | AC 220 - 240 V |
| Funktioner | Vädertålig, utomhusanvändning, stänksäker, app-kontrollerad |
| Färg | Svart |
| Färgtemperatur | 2000-6500 K |
| Garanti | 2 år |
| Höjd | 240 mm |
| Inbyggd LED-lampa | Ja |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) | Kompatibel med Internet of Things (IoT) Ja |
| Kompatibel med Internet of Things (IoT) | Ja |
| Kompatibel med nav | Philips Hue Bridge |
| Kompatibelt program | Philips Hue App |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Livstid | 25000 timmar |
| Ljusflöde | 1200 lumen |
| Ljuskälla | Typ LED |
| Mått och vikt | Bredd 84 mm |
| Plattform | Hue |
| Producent | Philips |
| Produktbeskrivning | Philips Hue White and Color Ambiance Appear - vägglampa - LED - 8 W - 16 miljoner färger - 2000-6500 K - svart |
| Produktmaterial | Metall |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Röstkontrollerad | Indirekt |
| Standarder som följs | IP44 |
| Strömkrav | Erfordrad spänning AC 220 - 240 V |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Typ | LED |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Varunummer | 2825897 |
| Vikt | 995 g |
| Watt-tal | 8 W |
| Wattmotsvarighet | 49 W |
Vanliga frågor
Vilken färgtemperatur har Philips Hue Appear vägglampa?
Färgtemperaturen är justerbar mellan 2000 K och 6500 K, vilket ger allt från varmt till kallt ljus.
Är lampan vädertålig och lämplig för utomhusbruk?
Ja, lampan är vädertålig, stänksäker och specifikt avsedd för utomhusanvändning.
Vilka mått har Philips Hue Appear vägglampa?
Bredden är 84 mm och djupet är 117 mm. Emballagets mått är 13 x 10,5 x 29,5 cm.
Kan lampan visa olika färger?
Ja, den har White & Color Ambiance och kan visa 16 miljoner färger.
Vilket material är lampan tillverkad av?
Lampans produktmaterial är metall.