Philips Hue Outdoor LV Cable 2.5 m + T-part
91500593550112 NC-logistikkod(er)
пост. струм, макс 24 ВAC-inspänning
12Antal tillbehör (max)
NejArmatur med dimmer
24 VBatterispänning
PhilipsBrand kompatibilitet
20 mmBredd
2500 mmDjup
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 03:52
Frakt vid kassa
270 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu270 kr
Lägst senaste 30 dagarna247 kr
Lägst senaste 3 mån247 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8718696176078 |
| MPN | 915005935501 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 03:52 |
| 12 NC-logistikkod(er) | 915005935501 |
| AC-inspänning | пост. струм, макс 24 В |
| Antal tillbehör (max) | 12 |
| Armatur med dimmer | Nej |
| Batterispänning | 24 V |
| Brand kompatibilitet | Philips |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 2500 mm |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696176078 |
| Fungerar med Amazon Alexa | Ja |
| Förpackning | Förpackningens bredd 460 mm |
| Förpackningens bredd | 460 mm |
| Förpackningens bruttovikt | 280 g |
| Förpackningens höjd | 1500 mm |
| Förpackningens nettovikt | 250 g |
| Höjd | 20 mm |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP67 |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Lampans livslängd | 25000 h |
| Lampor | Lampteknik N |
| Lampteknik | N |
| Logistikdata | 12 NC-logistikkod(er) 915005935501 |
| Lämplig placering | Trädgård, Framsida, Trädgård, Terass |
| Låddjup | 1510 mm |
| Material, hölje | Plast |
| Nettovikt | 250 g |
| Prestanda | Modell Förlängningssladd |
| Producent | Philips |
| Produktens färg | Svart |
| Produktlängd | 2500 mm |
| SAP EAN-bruttovikt per del | 0,285 g |
| SAP EAN/UPC per artikel | 8718696176078 |
| SAP-bredd per del | 151,000 cm |
| SAP-höjd per del | 152,000 cm |
| SAP-längd per del | 46,000 cm |
| Skyddsklass | III |
| Strömtillförsel | AC-inspänning пост. струм, макс 24 В |
| Stöd för Philips Hue-appen | Ja |
| Tekniska detaljer | Nettovikt 250 g |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Varunummer | 2825906 |
| Vikt | 250 g |
| Vikt & dimension | Vikt 250 g |
| Vikt inkl. förpackning | 280 g |
| Väderbeständig | Ja |
| Växelström Frekvens | 24 V DC |
| Wi-Fi | Nej |
| Ögonkomfort | Nej |
Vanliga frågor
Vad är längden på Philips Hue Outdoor LV Cable 2.5 m + T-part?
Kabeln är 2500 mm (2,5 meter) lång och har ett djup på 2500 mm.
Hur många tillbehör kan anslutas till denna kabel?
Du kan ansluta upp till 12 tillbehör (max) till denna kabel.
Vilken spänning använder Philips Hue Outdoor LV Cable?
Kabeln använder 24 V DC (likström) och har en AC-inspänning på max 24 V DC.
Är denna kabel kompatibel med Philips Hue-systemet?
Ja, kabeln är kompatibel med Philips Hue och har brandkompatibilitet med Philips.
Fungerar Philips Hue Outdoor LV Cable med Amazon Alexa?
Ja, den fungerar med Amazon Alexa.