Satechi 72W Type-C PD Car Charger Adapter
1Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar
1 styckAntal per förpackning
25,4 mmBredd
Produktens färg VitDesign
83,8 mmDjup
879961008369EAN
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
25,4 mmHöjd

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 12:02
Frakt vid kassa
237 kr
Till butikdatabyran.nu
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 08:55
Frakt vid kassa
449 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu237 kr
Lägst senaste 30 dagarna237 kr
Lägst senaste 3 mån237 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Satechi |
| EAN / GTIN | 879961008369 |
| MPN | 2826005 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 08:55 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 25,4 mm |
| Design | Produktens färg Vit |
| Djup | 83,8 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 25,4 mm |
| Maximal styrka | 72 W |
| Port 1, uteffekt | 60 W |
| Port 2, uteffekt | 12 W |
| Prestanda | Typ av laddare Automatisk |
| Producent | Satechi |
| Produktens färg | Vit |
| Snabb laddning | Ja |
| Spänning | 12 - 24 V |
| Strömkälla av typen | Cigarr tändare |
| Strömtillförsel | Spänning 12 - 24 V |
| Till producentens hemsida | www.satechi.net/ |
| Trådlös laddning | Nej |
| Typ av laddare | Automatisk |
| USB C-typ, antal portar | 1 |
| USB-strömleverans | Ja |
| Upplyst USB-port | Ja |
| Varunummer | 2826005 |
| Vikt | 62,4 g |
| Vikt & dimension | Bredd 25,4 mm |
Vanliga frågor
Hur många portar har Satechi 72W Type-C PD Car Charger Adapter och vilka typer?
Laddaren har två portar: en USB 3.2 Gen 1 typ A-port och en USB Type-C-port (PD).
Vilken uteffekt har respektive port?
Port 1 (Type-C) levererar 60 W och port 2 (USB-A) levererar 12 W. Total maximal styrka är 72 W.
Vilka mått har Satechi 72W Type-C PD Car Charger?
Laddaren har måtten 25,4 mm (bredd) x 83,8 mm (djup) x 25,4 mm (höjd).
Vad är modellnumret för denna billaddare?
Modellnumret är ST-TCPDCCS.