Panasonic Kroppstrimmer i-SHAPER
Produkttyp Trimmer - sladdlösAllmänt
Torr, våtAnvändning
JaBatteriladdning
3.3 cmBredd
3.3 cm x 4.7 cm x 20.4 cmDimensioner (BxDxH)
Fullt tvättbar JaDiverse
4.7 cmDjup
50 minDriftstid utan nätanslutning
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
Inga erbjudanden matchar filtren.
Historik
Prishistorik
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Panasonic |
| EAN / GTIN | 5025232887538 |
| MPN | 2859235 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 16:27 |
| Allmänt | Produkttyp Trimmer - sladdlös |
| Användning | Torr, våt |
| Batteriladdning | Ja |
| Bredd | 3.3 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 3.3 cm x 4.7 cm x 20.4 cm |
| Diverse | Fullt tvättbar Ja |
| Djup | 4.7 cm |
| Driftstid utan nätanslutning | 50 min |
| Fullt tvättbar | Ja |
| Färg | Silver/svart |
| Höjd | 20.4 cm |
| Indikatorer | Laddning |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Indikatorer Laddning |
| Kategori | Hårborttagning |
| Kontakta tillverkaren | www.panasonic.com/dk/kontakt-os.html |
| Laddningstid | 1 tim |
| Medföljande tillbehör | Spets för känslig hud Kamtillsats (3 - 12 mm) Transportväska Laddningsvagga |
| Mått och vikt | Bredd 3.3 cm |
| Mått och vikt (brutto) | Vikt (brutto) 0.88 kg |
| Producent | Panasonic |
| Produktbeskrivning | Panasonic i-SHAPER ER-GK80-S503 - trimmer - silver/svart |
| Produkttyp | Trimmer - sladdlös |
| Rakapparater, trimmers och epilatorer | Tvättbart huvud Ja |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Ström | Strömkälla Batteri |
| Strömkälla | Batteri |
| Till producentens hemsida | www.panasonic.com |
| Trimmer | Stomme |
| Tvättbart huvud | Ja |
| Varunummer | 2859235 |
| Vikt | 0.7 kg |
| Vikt (brutto) | 0.88 kg |
Vanliga frågor
Kan Panasonic i-SHAPER användas både torrt och vått?
Ja, den är godkänd för både torr och våt användning, vilket gör den lämplig att använda i duschen.
Hur lång är batteritiden på Panasonic i-SHAPER?
Driftstiden utan nätanslutning är 50 minuter, vilket räcker för flera användningar på en laddning.
Är Panasonic i-SHAPER helt tvättbar?
Ja, den är fullt tvättbar, vilket underlättar rengöring under rinnande vatten.
Vilka mått har Panasonic i-SHAPER?
Måtten är 3,3 cm bred, 4,7 cm djup och 20,4 cm hög, vilket gör den kompakt och lätthanterlig.
Är Panasonic i-SHAPER sladdlös?
Ja, det är en sladdlös trimmer, vilket ger frihet att använda den utan att vara bunden till ett eluttag.