Avaya IX Wireless Handset 3730
1Antal batterier
262144 färgerAntal färger
JaBakgrundsbelyst skärm
Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion)Batteri
Litium-Ion (Li-Ion)Batteriteknik
52 mmBredd
Produktens färg SvartDesign
21,5 mmDjup
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
OkändUppdaterad 23 maj 2026 03:01
Frakt vid kassa
2 063 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 063 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 063 kr
Lägst senaste 3 mån2 063 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Avaya |
| MPN | 700513191 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 05:01 |
| Antal batterier | 1 |
| Antal färger | 262144 färger |
| Bakgrundsbelyst skärm | Ja |
| Batteri | Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Bredd | 52 mm |
| Design | Produktens färg Svart |
| Djup | 21,5 mm |
| Färg på bakgrundsbelysning | Vit |
| Förpackningens innehåll | Laddningsenhet Nej |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Högtalartelefon | Ja |
| Höjd | 137 mm |
| Hörlursanslutning | 3,5 mm |
| Konnektivitet på headset | Ja |
| Laddningsenhet | Nej |
| Laddningstid | 4 h |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85177900 |
| Lås för knappsats | Ja |
| Miljökrav | Temperatur vid drift 0 - 40 ° C |
| Namn och uppringnings-ID | Ja |
| Navigationstangent | Ja |
| Poster i samtalslogg | 25 |
| Producent | Avaya |
| Produktens färg | Svart |
| Samtalstid | 15 h |
| Skärm diagonal | 4,57 cm (1.8") |
| Skärmtyp | LCD |
| Stand-by tid | 170 h |
| Tekniska detaljer | Modell Handenhet till DECT-telefon |
| Telefonbokskapacitet | 250 poster |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Till producentens hemsida | www.avaya.com |
| Upplösning | 128 x 160 pixlar |
| Varunummer | 2859759 |
| Vikt | 114 g |
| Vikt & dimension | Vikt 114 g |
| Volymkontroll för ringsignal | Ja |
Vanliga frågor
Vilken batteriteknik använder Avaya IX Wireless Handset 3730 och hur många batterier ingår?
Lurarna använder ett Litium-Ion (Li-Ion) batteri och levereras med 1 batteri.
Har Avaya IX Wireless Handset 3730 en bakgrundsbelyst skärm och vilken färg har bakgrundsbelysningen?
Ja, den har en bakgrundsbelyst skärm med 262144 färger och bakgrundsbelysningen är vit.
Vilka mått har Avaya IX Wireless Handset 3730?
Bredden är 52 mm, djupet 21,5 mm. Höjd anges inte i specifikationerna.
Har Avaya IX Wireless Handset 3730 en högtalartelefonfunktion?
Ja, den har högtalartelefon.
Ingår en laddningsenhet i förpackningen till Avaya IX Wireless Handset 3730?
Nej, enligt specifikationerna ingår ingen laddningsenhet i förpackningen.