HP Prelude Pro - 15.6" - Laptop Backpack
Produkttyp Ryggsäck för bärbar datorAllmänt
41 cmBredd
Toppbärhandtag, ryggsäcksremmarBärrem
41 cm x 9 cm x 28.6 cmDimensioner (BxDxH)
9 cmDjup
0194850442308EAN
Blixtlåsstängning upptillEgenskaper
28.6 cmHöjd

Butiker
Prisjämförelse (2)
proshop.se
OkändUppdaterad 24 maj 2026 23:57
Frakt vid kassa
337 kr
Till butikbuyn.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 18:06
Frakt vid kassa
455 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu337 kr
Lägst senaste 30 dagarna337 kr
Lägst senaste 3 mån337 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | HP |
| EAN / GTIN | 194850442308 |
| MPN | 2860439 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 18:06 |
| Allmänt | Produkttyp Ryggsäck för bärbar dator |
| Bredd | 41 cm |
| Bärrem | Toppbärhandtag, ryggsäcksremmar |
| Dimensioner (BxDxH) | 41 cm x 9 cm x 28.6 cm |
| Djup | 9 cm |
| Egenskaper | Blixtlåsstängning upptill |
| Höjd | 28.6 cm |
| Kontakta tillverkaren | www.hp.com/dk-da/contact-hp/contact.html |
| Notebook-kompatibilitet | 15.6" |
| Producent | HP |
| Produktbeskrivning | HP Prelude Pro - ryggsäck för bärbar dator |
| Produkttyp | Ryggsäck för bärbar dator |
| Till producentens hemsida | www.hp.com |
| Varunummer | 2860439 |
| Vikt | 490 g |
| Ytterligare utrymmen | Kabel, adaptrar, bläckpennor, mobiltelefon, notebook-tillbehör |
Vanliga frågor
Passar en 15,6-tums bärbar dator i HP Prelude Pro-ryggsäcken?
Ja, ryggsäcken är specifikt utformad för 15,6-tums bärbara datorer, enligt specifikationerna.
Vilka yttermått har HP Prelude Pro-ryggsäcken?
Ryggsäcken har måtten 41 cm bred, 9 cm djup och 28,6 cm hög.
Har HP Prelude Pro-ryggsäcken ett handtag för att bära den som en väska?
Ja, den har ett toppbärhandtag utöver ryggsäcksremmarna.
Hur stängs HP Prelude Pro-ryggsäcken?
Ryggsäcken har blixtlåsstängning upptill.