Revlon Locktång Airstyler Volumizer Professional
3Antal effektlägen
2Antal hastigheter
Produktens färg Svart, RosaDesign
0761318352228EAN
JaEnkelt och säkert inbyggt bärhandtag
Spiralkabel JaErgonomi
Förpackningens bredd 285 mmFörpackning
285 mmFörpackningens bredd

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 16:01
Frakt vid kassa
378 kr
Till butikelgiganten.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 21:44
Frakt vid kassa
417 kr
Till butikpower.se
I lagerUppdaterad 19 maj 2026 17:00
Frakt vid kassa
424 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu378 kr
Lägst senaste 30 dagarna378 kr
Lägst senaste 3 mån378 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Revlon |
| Modell | Revlon RVDR5222E |
| EAN / GTIN | 761318352228 |
| MPN | 2861574 |
| I lager hos | 3 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 21:44 |
| Antal effektlägen | 3 |
| Antal hastigheter | 2 |
| Design | Produktens färg Svart, Rosa |
| Enkelt och säkert inbyggt bärhandtag | Ja |
| Ergonomi | Spiralkabel Ja |
| Förpackning | Förpackningens bredd 285 mm |
| Förpackningens bredd | 285 mm |
| Förpackningens höjd | 250 mm |
| Förpackningens innehåll | Koncentratormunstycke Nej |
| Jonisk funktion | Ja |
| Keramisk beläggning | Ja |
| Koncentratormunstycke | Nej |
| Låddjup | 100 mm |
| Prestanda | Modell Varmluftsborste |
| Producent | Revlon |
| Produktens färg | Svart, Rosa |
| Spiralkabel | Ja |
| Spridarmunstycke | Nej |
| Till producentens hemsida | www.revlon.com/ |
| Utformad för resor | Nej |
| Varunummer | 2861574 |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
Vanliga frågor
Vad innebär den joniska funktionen på Revlon Airstyler Volumizer?
Den joniska funktionen hjälper till att minska frissighet och statisk elektricitet i håret, vilket ger ett slätare och mer glansigt resultat.
Har den keramiska beläggningen någon fördel?
Ja, den keramiska beläggningen ger jämn värmefördelning och minskar risken för heta punkter, vilket skyddar håret från överhettning.
Hur många effektlägen och hastigheter har denna varmluftsborste?
Den har 3 effektlägen och 2 hastigheter, vilket ger dig möjlighet att anpassa värmen och luftflödet efter din hårtyp.
Vilka färger finns produkten i?
Produkten finns i färgerna svart och rosa.
Vad är förpackningens mått?
Förpackningen har bredden 285 mm och höjden 250 mm.