Nedis ANOR5003BK700 - aerial
46 dBiAntenn ökningsnivå (max)
F-typAntennanslutning
5412810309399EAN
Antennanslutning F-typEgenskaper
0.47 - 0.697 GHzFrekvensband
Förpackningens bredd 85 mmFörpackning
85 mmFörpackningens bredd
245 mmFörpackningens höjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu461 kr
Lägst senaste 30 dagarna461 kr
Lägst senaste 3 mån461 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Nedis |
| EAN / GTIN | 5412810309399 |
| MPN | 2884990 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 03:53 |
| Antenn ökningsnivå (max) | 46 dBi |
| Antennanslutning | F-typ |
| Egenskaper | Antennanslutning F-typ |
| Frekvensband | 0.47 - 0.697 GHz |
| Förpackning | Förpackningens bredd 85 mm |
| Förpackningens bredd | 85 mm |
| Förpackningens höjd | 245 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177100 |
| Horisontell strålningsbredd | 360° |
| Impedans | 75 Ω |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85177100 |
| Låddjup | 245 mm |
| Material, hölje | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Maximal räckvidd | 50000 m |
| Prestanda | Antenn ökningsnivå (max) 46 dBi |
| Producent | Nedis |
| Produktens färg | Vit |
| Till producentens hemsida | www.nedis.com |
| Varunummer | 2884990 |
| Vertikal strålningsbredd | 360° |
| Vikt inkl. förpackning | 871 g |
Vanliga frågor
Vilken typ av antennanslutning har Nedis ANOR5003BK700?
Antennen har en F-typ anslutning.
Vilket frekvensband täcker antennen?
Antennen täcker frekvensbandet 0,47–0,697 GHz.
Vad är antennens förstärkning?
Antennens maximala förstärkning är 46 dBi.
Hur lång är medföljande kabel?
Kabellängden är 0,2 meter.