Ariete Party Time Cotton Candy maker Blue
4Antal sockervaddsstrutar
280 mmBredd
Hard candy, StrösockerBästa användningsområden
280 mmDjup
JaDoseringssked ingår
8003705119062EAN
500 WEffekt
Produktens färg Blå, Silver, VitEgenskaper
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu621 kr
Lägst senaste 30 dagarna603 kr
Lägst senaste 3 mån603 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Ariete |
| EAN / GTIN | 8003705119062 |
| MPN | 2885102 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 09:16 |
| Antal sockervaddsstrutar | 4 |
| Bredd | 280 mm |
| Bästa användningsområden | Hard candy, Strösocker |
| Djup | 280 mm |
| Doseringssked ingår | Ja |
| Effekt | 500 W |
| Egenskaper | Produktens färg Blå, Silver, Vit |
| Förpackning | Vikt inkl. förpackning 2,44 kg |
| Förpackningens innehåll | Doseringssked ingår Ja |
| Garantiperiod | 2 År |
| Höjd | 265 mm |
| Logistikdata | Produkter per intermodal container (20 fot) 1348 styck |
| Material, hölje | Plast |
| Producent | Ariete |
| Produktens färg | Blå, Silver, Vit |
| Produkter per intermodal container (20 fot) | 1348 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot) | 2840 styck |
| Produkter per intermodal container (40 fot, HC) | 3032 styck |
| Produkter per lastpall | 72 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| På / av-knapp | Ja |
| Strömtillförsel | Effekt 500 W |
| Varunummer | 2885102 |
| Vikt | 1,81 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 280 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,44 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,36 kg |
| Övrigt | Garantiperiod 2 År |
Vanliga frågor
Hur många strutar medföljer Ariete Party Time Cotton Candy maker?
Enligt specifikationerna medföljer 4 sockervaddsstrutar.
Vilken effekt har maskinen och hur påverkar det sockervaddstillverkningen?
Maskinen har en effekt på 500 W, vilket är tillräckligt för att smälta strösocker eller hårdgodis till sockervadd.
Vilka sockerarter kan användas i Ariete Party Time?
Enligt specifikationerna är bästa användningsområden hard candy och strösocker.
Vilka mått har maskinen?
Maskinen har måtten 280 mm bredd, 280 mm djup och 265 mm höjd.
Ingår doseringssked i förpackningen?
Ja, en doseringssked ingår enligt specifikationerna.