Bosch PushDrive Set
1 styckAntal batterier medföljer
32 styckAntal bitar
JaBatteri ingår
1,5 AhBatterikapacitet
JaBatteriladdare ingår
JaBatterinivåindikator
3,6 VBatterispänning
Litium-Ion (Li-Ion)Batteriteknik
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 05:39
Frakt vid kassa
666 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu666 kr
Lägst senaste 30 dagarna661 kr
Lägst senaste 3 mån661 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bosch |
| EAN / GTIN | 3165140953801 |
| MPN | 2885955 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 23 maj 2026 05:39 |
| Antal batterier medföljer | 1 styck |
| Antal bitar | 32 styck |
| Batteri ingår | Ja |
| Batterikapacitet | 1,5 Ah |
| Batteriladdare ingår | Ja |
| Batterinivåindikator | Ja |
| Batterispänning | 3,6 V |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Borrbits ingår | Ja |
| Egenskaper | Produktens färg Grön |
| Förpackningens innehåll | Batteri ingår Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Kontakta tillverkaren | www.bosch.com/contact |
| Laddningstid | 1,5 h |
| Maximalt vridmoment | 5 nm |
| Maximalt vridmoment (hård applikationer) | 5 nm |
| Maximalt vridmoment (mjuk applikationer) | 2,5 nm |
| Mjukt grepp | Ja |
| Momentinställningar | 6 |
| Prestanda | Momentinställningar 6 |
| Producent | Bosch |
| Produktens färg | Grön |
| Snabbchuck | Ja |
| Strömkälla | Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla Batteri |
| Till producentens hemsida | www.bosch-diy.com/dk/da/p/pushdrive-0603... |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Varunummer | 2885955 |
| Vikt | 300 g |
| Vikt & dimension | Vikt 300 g |
| Väska | Ja |
| Övrigt | Snabbchuck Ja |
Vanliga frågor
Vilken batterispänning och kapacitet har Bosch PushDrive Set?
Batterispänningen är 3,6 V och kapaciteten är 1,5 Ah. Batteriet är av Litium-Ion-typ och har en batterinivåindikator.
Hur många bits och tillbehör ingår i setet?
Setet innehåller totalt 32 bitar, inklusive borrbits. Det har en magnetisk bitshållare med sexkantshållare.
Ingår batteri och laddare i förpackningen?
Ja, både ett batteri (1,5 Ah) och en batteriladdare ingår. Batteriet har en batterinivåindikator.
Vilken typ av bitshållare har Bosch PushDrive Set?
Den har en magnetisk bitshållare med sexkantshållare, vilket gör det enkelt att byta bits.