Zassenhaus Serving board ø32 cm akacia
Typ av produkt ServeringstallrikAllmänt
Material AkaciaträDiverse
4006528059090EAN
Cut-resistantFunktioner
2.5 cmHöjd
AkaciaträMaterial
4006528059090Modell
Vikt 961 gMått och vikt
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 17:49
Frakt vid kassa
472 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu472 kr
Lägst senaste 30 dagarna450 kr
Lägst senaste 3 mån450 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Zassenhaus |
| EAN / GTIN | 4006528059090 |
| MPN | 2887359 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 17:49 |
| Allmänt | Typ av produkt Serveringstallrik |
| Diverse | Material Akaciaträ |
| Funktioner | Cut-resistant |
| Höjd | 2.5 cm |
| Material | Akaciaträ |
| Mått och vikt | Vikt 961 g |
| Producent | Zassenhaus |
| Produktbeskrivning | Zassenhaus - serveringstallrik - Storlek 32 cm diameter - Höjd 2.5 cm |
| Storlek | 32 cm diameter |
| Till producentens hemsida | www.zassenhaus.com/ |
| Typ av produkt | Serveringstallrik |
| Varma drycker/livsmedelsklar | Ja |
| Varunummer | 2887359 |
| Vikt | 961 g |
Vanliga frågor
Är serveringstallriken skärbeständig?
Ja, enligt specifikationerna är den cut-resistant, vilket innebär att den tål att man skär på den utan att få märken.
Vad är diametern och höjden på tallriken?
Tallriken har en diameter på 32 cm och en höjd på 2,5 cm.
Vilket material är serveringstallriken gjord av?
Den är tillverkad av akaciaträ, ett hårt och tåligt träslag.