Philips PAISLEY single spot white 1xNW
91500552910112 NC-logistikkod(er)
1 lamporAntal lampor
1 styckAntal per förpackning
JaArmatur med dimmer
ModernBelysningsstil
102 mmBredd
NejBulb(er) som ingår
Produkttyp Utanpåliggande spotlightDesign
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu195 kr
Lägst senaste 30 dagarna195 kr
Lägst senaste 3 mån195 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8718696164624 |
| MPN | 2889689 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 01:04 |
| 12 NC-logistikkod(er) | 915005529101 |
| Antal lampor | 1 lampor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Armatur med dimmer | Ja |
| Belysningsstil | Modern |
| Bredd | 102 mm |
| Bulb(er) som ingår | Nej |
| Design | Produkttyp Utanpåliggande spotlight |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 134 mm |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696164624 |
| Effekter | No |
| Energieffektivitetsklasser för kompatibel lampa (gammal) | A++, B, C, D, E |
| Energiklass, kompatibla ljuskällor | D, E |
| Ergonomi | Dimbar Ja |
| Fäste/lock | GU10 |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningens bredd | 151 mm |
| Förpackningens bruttovikt | 490 g |
| Förpackningens höjd | 170 mm |
| Förpackningens nettovikt | 370 g |
| Höjd | 92 mm |
| Integrerad PowerLED | Nej |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Justerbart spothuvud | Ja |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Lampor | 5,5 W |
| Lampteknik | LED |
| Lamptyp | LED |
| Logistikdata | 12 NC-logistikkod(er) 915005529101 |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
| Lämplig placering | Sovrum, Kök, Vardagsrum, Kontor |
| Låddjup | 111 mm |
| Material, hölje | Metall |
| Maximal wattstyrka på ersättningslampa | 5,5 W |
| Montering med klickfäste | Ja |
| Nettovikt | 365 g |
| Producent | Philips |
| Produktens färg | Vit |
| Produktlängd | 134 mm |
| Produkttyp | Utanpåliggande spotlight |
| SAP EAN-bruttovikt per del | 491 g |
| SAP EAN/UPC per artikel | 8718696164624 |
| SAP-bredd per del | 151,000 cm |
| SAP-höjd per del | 170,000 cm |
| SAP-längd per del | 111,000 cm |
| Skyddsklass | I |
| Spänning | 220-240 V |
| Strömkälla av typen | AC |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen AC |
| Tekniska detaljer | Utbytbar ljuskälla Ja |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Totalt ljusflöde | No bulb included |
| Utbytbar ljuskälla | Ja |
| Varunummer | 2889689 |
| Vikt | 365 g |
| Vikt & dimension | Bredd 102 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 490 g |
Vanliga frågor
Är Philips PAISLEY single spot white 1xNW dimbar utan extra tillbehör?
Ja, enligt specifikationerna är armaturen försedd med dimmer och dimbar, så du kan dimra ljuset direkt utan extra tillbehör.
Vilka mått har Philips PAISLEY single spot white?
Spotlighten har en bredd på 102 mm och ett djup på 134 mm.
Ingår det lampor (bulbs) i förpackningen?
Nej, enligt specifikationerna ingår inga bulbs. Du måste köpa lampor separat.
Hur många lampor kan man använda i denna spotlight?
Philips PAISLEY single spot är designad för 1 lampa.
Vilken typ av belysningsstil har denna produkt?
Belysningsstilen är modern, enligt specifikationerna.