Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW
91500552990112 NC-logistikkod(er)
3 lamporAntal lampor
1 styckAntal per förpackning
JaArmatur med dimmer
ModernBelysningsstil
118 mmBredd
NejBulb(er) som ingår
Produkttyp Utanpåliggande spotlightDesign
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu382 kr
Lägst senaste 30 dagarna380 kr
Lägst senaste 3 mån380 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Philips |
| EAN / GTIN | 8718696164709 |
| MPN | 2889701 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 28 maj 2026 20:02 |
| 12 NC-logistikkod(er) | 915005529901 |
| Antal lampor | 3 lampor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Armatur med dimmer | Ja |
| Belysningsstil | Modern |
| Bredd | 118 mm |
| Bulb(er) som ingår | Nej |
| Design | Produkttyp Utanpåliggande spotlight |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 443 mm |
| EAN/UPC/GTIN | 8718696164709 |
| Effekter | No |
| Energieffektivitetsklasser för kompatibel lampa (gammal) | A++, B, C, D, E |
| Energiklass, kompatibla ljuskällor | D, E |
| Ergonomi | Dimbar Ja |
| Fäste/lock | GU10 |
| Förpackning | Antal per förpackning 1 styck |
| Förpackningens bredd | 490 mm |
| Förpackningens bruttovikt | 1,32 kg |
| Förpackningens höjd | 117 mm |
| Förpackningens nettovikt | 1,02 kg |
| Höjd | 92 mm |
| Integrerad PowerLED | Nej |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Justerbart spothuvud | Ja |
| Kontakta tillverkaren | www.philips.dk/c-w/support-home/kontakt-... |
| Lampor | 5,5 W |
| Lampteknik | LED |
| Lamptyp | LED |
| Logistikdata | 12 NC-logistikkod(er) 915005529901 |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
| Lämplig placering | Sovrum, Matsal, Kök, Vardagsrum, Kontor |
| Låddjup | 115 mm |
| Material, hölje | Metall |
| Maximal wattstyrka på ersättningslampa | 5,5 W |
| Montering med klickfäste | Ja |
| Nettovikt | 1,02 kg |
| Producent | Philips |
| Produktens färg | Vit |
| Produktlängd | 443 mm |
| Produkttyp | Utanpåliggande spotlight |
| SAP EAN-bruttovikt per del | 1319 g |
| SAP EAN/UPC per artikel | 8718696164709 |
| SAP-bredd per del | 490,000 cm |
| SAP-höjd per del | 117,000 cm |
| SAP-längd per del | 115,000 cm |
| Skyddsklass | I |
| Spänning | 220-240 V |
| Strömkälla av typen | AC |
| Strömtillförsel | Strömkälla av typen AC |
| Tekniska detaljer | Utbytbar ljuskälla Ja |
| Till producentens hemsida | www.philips.com |
| Totalt ljusflöde | No bulb included |
| Utbytbar ljuskälla | Ja |
| Varunummer | 2889701 |
| Vikt | 1,02 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 118 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,32 kg |
Vanliga frågor
Vad är måtten på Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW?
Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW har bredd 118 mm, djup 443 mm. Höjd anges inte i specifikationerna.
Är Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW dimbar?
Ja, enligt specifikationerna är armaturen dimbar och har en dimmer inbyggd.
Ingår lampor (bulbs) i Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW?
Nej, specifikationerna anger att bulb(er) som ingår är Nej. Lampor måste köpas separat.
Hur många lampor har Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW?
Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW har 3 lampor enligt specifikationerna.
Vilken design och stil har Philips PAISLEY bar/tube white 3xNW?
Designen är produkttyp Utanpåliggande spotlight och belysningsstilen är Modern.