dbramante1928 Copenhagen Slim
3Antal kort fickor
30 styckAntal per förpackning
AppleBrand kompatibilitet
88 mmBredd
18 mmDjup
5711428013293EAN
Maximal skärmstorlek 17 cm (6.7")Egenskaper
68 gFraktkartongens nettovikt
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (2)
elgiganten.se
OkändUppdaterad 25 maj 2026 17:33
Frakt vid kassa
176 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 13:41
Frakt vid kassa
235 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu176 kr
Lägst senaste 30 dagarna235 kr
Lägst senaste 3 mån235 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | dbramante1928 |
| EAN / GTIN | 5711428013293 |
| MPN | 2996694 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 17:33 |
| Antal kort fickor | 3 |
| Antal per förpackning | 30 styck |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Bredd | 88 mm |
| Djup | 18 mm |
| Egenskaper | Maximal skärmstorlek 17 cm (6.7") |
| Fraktkartongens nettovikt | 68 g |
| Förpackning | Förpackningens bredd 117 mm |
| Förpackningens bredd | 117 mm |
| Förpackningens höjd | 207 mm |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 30 styck |
| Förslutningstyp | Magnetförslutning |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Höjd | 168 mm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 132 g |
| Kompatibilitet | iPhone 13 Pro Max |
| Kortficka | Ja |
| Kvantitet, yttre förpackning | 30 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 4,26 kg |
| Logistikdata | Harmonized System (HS)-kod 85177900 |
| Lätt att applicera | Ja |
| Låddjup | 25 mm |
| Material | Läder |
| Maximal skärmstorlek | 17 cm (6.7") |
| Producent | dbramante1928 |
| Produktens färg | Svart |
| Produkter per lastpall (EU) | 1440 styck |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Tekniska detaljer | Uppfyller hållbarhetskrav Ja |
| Till producentens hemsida | www.dbramante1928.com/en/ |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ursprungsland | Indien |
| Varunummer | 2996694 |
| Vikt | 64 g |
| Vikt & dimension | Bredd 88 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 132 g |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 48 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 380 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 960 g |
| Ytterförpackningens höjd | 240 mm |
| Ytterförpackningens längd | 280 mm |
| Ytterförpackningens volym | 25536 cm ^ |
| Ytterkartongens nettovikt | 960 g |
| Ärendetyp | Plånbok |
Vanliga frågor
Passar detta fodral till iPhone 13 Pro Max?
Ja, fodralet är specifikt designat för iPhone 13 Pro Max och har exakta utskärningar för knappar, portar och kamera.
Vilken typ av läder används i fodralet?
Fodralet är handgjort av fullkornigt läder, vilket är den högsta kvaliteten av läder som behåller dess naturliga ådring och patinerar vackert över tid.
Har fodralet plats för kort eller sedlar?
Ja, det är ett plånboksfodral med plats för kort och sedlar, vilket gör att du kan förvara dina viktigaste kort tillsammans med telefonen.
Är fodralet handgjort?
Ja, varje fodral är handgjort av fullkornigt läder, vilket innebär att varje exemplar är unikt med naturliga variationer i lädret.