Bosch Unlimited Series 6 BBS611MAT
1Antal batterier
2,5 AhBatterikapacitet
18 VBatterispänning
252 mmBredd
0,3 lDamm kapacitet
Produkttyp Skaftdammsugare, 2-i-1Design
204 mmDjup
30 minDrifttid
Bild saknas
Butiker
Prisjämförelse (1)
proshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 18:17
Frakt vid kassa
2 541 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu2 541 kr
Lägst senaste 30 dagarna2 541 kr
Lägst senaste 3 mån2 541 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Bosch |
| EAN / GTIN | 4242005267903 |
| MPN | 2920361 |
| I lager hos | 1 butik |
| Kontrollerad | 24 maj 2026 18:17 |
| Antal batterier | 1 |
| Batterikapacitet | 2,5 Ah |
| Batterispänning | 18 V |
| Bredd | 252 mm |
| Damm kapacitet | 0,3 l |
| Design | Produkttyp Skaftdammsugare, 2-i-1 |
| Djup | 204 mm |
| Drifttid | 30 min |
| Effektstyrning | Elektronisk |
| Ergonomi | Effektstyrning Elektronisk |
| Fog munstycke | Ja |
| Förpackningens innehåll | Vakuumborstar ingår Motoriserad borste |
| Förvaring på högkant | Ja |
| Handtagskontroller | Ja |
| Höjd | 1234 mm |
| Kontakta tillverkaren | www.bosch.com/contact |
| Laddningstid | 4 h |
| Logistikdata | Ursprungsland Tyskland |
| Löstagbar handdammsugare | Ja |
| Möbelmunstycke ingår | Ja |
| Prestanda | Rengöringstyp Torr |
| Producent | Bosch |
| Produktens färg | Blå |
| Produkttyp | Skaftdammsugare, 2-i-1 |
| Rengöringstyp | Torr |
| Strömkälla | Batteri |
| Strömtillförsel | Strömkälla Batteri |
| Teleskoprör | Nej |
| Till producentens hemsida | www.bosch.dk |
| Typ av dammbehållare | Utan påse |
| Typ av ytor | Golv, Matta, Hårda golvytor, Kakel |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Vakuumborstar ingår | Motoriserad borste |
| Varunummer | 2920361 |
| Vikt | 3,1 kg |
| Vikt & dimension | Bredd 252 mm |
| Ändringsbar styrka | Ja |
| Övrigt | Löstagbar handdammsugare Ja |
Vanliga frågor
Vad är batterispänningen och kapaciteten på Bosch BBS611MAT?
Sopborsten Bosch BBS611MAT har en batterispänning på 18 V och en kapacitet på 2,5 Ah.
Hur stor är dammbehållaren på Bosch BBS611MAT?
Dammbehållaren har en volym på 0,3 liter.
Vad väger Bosch BBS611MAT inklusive emballage?
Vikten inklusive emballage är 100,0 gram.
Vilken typ av dammsugare är Bosch BBS611MAT?
Det är en skaftdammsugare, enligt produkttypen.