Black & Decker BLACK+DECKER Air Cooler White
Produkttyp LuftkylareAllmänt
3Antal fläkthastighetsinställningar
5 literBehållarkapacitet
23 cmBredd
23 cm x 28 cm x 55 cmDimensioner (BxDxH)
Medföljande tillbehör Fjärrkontroll, fjärrkontroll, 4 ispackDiverse
28 cmDjup
8432406440159EAN

Butiker
Prisjämförelse (2)
maxgaming.se
I lagerUppdaterad 25 maj 2026 21:11
Frakt vid kassa
1 289 kr
Till butikproshop.se
I lagerUppdaterad 24 maj 2026 23:46
Frakt vid kassa
1 647 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu1 289 kr
Lägst senaste 30 dagarna1 647 kr
Lägst senaste 3 mån1 647 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Black & Decker |
| EAN / GTIN | 8432406440159 |
| MPN | 3050873 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 25 maj 2026 21:11 |
| Allmänt | Produkttyp Luftkylare |
| Antal fläkthastighetsinställningar | 3 |
| Behållarkapacitet | 5 liter |
| Bredd | 23 cm |
| Dimensioner (BxDxH) | 23 cm x 28 cm x 55 cm |
| Diverse | Medföljande tillbehör Fjärrkontroll, fjärrkontroll, 4 ispack |
| Djup | 28 cm |
| Funktioner | Kylande, luftfuktande |
| Färg | Vit / grå |
| Hjul ingår | Ja |
| Höjd | 55 cm |
| Inställningar, reglage och indikatorer | Reglagetyp Elektronisk |
| Kontrollelement | Pekplatta |
| Luftflöde | 400 m3/h |
| Luftflödeskontroll | Oscillerande galler |
| Medföljande tillbehör | Fjärrkontroll, fjärrkontroll, 4 ispack |
| Mått och vikt | Bredd 23 cm |
| Placering/montering | Golvstående |
| Producent | Black & Decker |
| Produktbeskrivning | BLACK+DECKER BXAC50E - luftkylare |
| Produkttyp | Luftkylare |
| Reglagetyp | Elektronisk |
| Specialfunktioner | Bärhandtag ingår, nattläge |
| Ström | Strömförbrukning 75 W |
| Strömförbrukning | 75 W |
| Till producentens hemsida | www.blackanddecker.co.uk/en-gb/ |
| Varunummer | 3050873 |
| Vikt | 4.5 kg |
Vanliga frågor
Hur mycket väger luftkylaren utan emballage?
Luftkylaren väger 4,734 kg utan emballage.
Är denna luftkylare bladlös?
Ja, det är en bladlös fläkt, vilket innebär att den saknar synliga blad och är säkrare samt lättare att rengöra.
Vilken garanti har producenten på denna luftkylare?
Producenten lämnar 1 års garanti på luftkylaren.
Vad är GTIN-koden för denna produkt?
GTIN-koden är 8432406440159.