Spigen Urban Fit - black - AirPods Max
1 styckAntal per förpackning
85,6 mmBredd
21,3 mmDjup
8809756646225EAN
Kompatibilitet Apple AirPods MaxEgenskaper
Vikt inkl. förpackning 75 gFörpackning
Antal per förpackning 1 styckFörpackningens innehåll
101,3 mmHöjd
Bild saknas
Historik
Prishistorik
Lägsta pris nu352 kr
Lägst senaste 30 dagarna352 kr
Lägst senaste 3 mån352 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Spigen |
| EAN / GTIN | 8809756646225 |
| MPN | 3359212 |
| I lager hos | 0 butiker |
| Kontrollerad | 29 maj 2026 00:16 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bredd | 85,6 mm |
| Djup | 21,3 mm |
| Egenskaper | Kompatibilitet Apple AirPods Max |
| Förpackning | Vikt inkl. förpackning 75 g |
| Förpackningens innehåll | Antal per förpackning 1 styck |
| Höjd | 101,3 mm |
| Kompatibilitet | Apple AirPods Max |
| Producent | Spigen |
| Produktens färg | Svart |
| Till producentens hemsida | www.spigen.com/ |
| Varunummer | 3359212 |
| Vikt | 33 g |
| Vikt & dimension | Bredd 85,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 75 g |
Vanliga frågor
Passar detta skal till Apple AirPods Max?
Ja, Spigen Urban Fit-skalet är specifikt designat för Apple AirPods Max och har en exakt passform som följer hörlurarnas konturer.
Vilken serie tillhör detta skal?
Skalet tillhör Spigens Urban Fit-serie.
Är skalet ett etui eller ett fodral?
Produkttypen är ett etui för hörlurar, vilket innebär att det är ett hårt eller mjukt fodral som skyddar hörlurarna vid transport.