GEAR - flip cover for mobile phone
Bredd 8 cmAllmänt
8 cmBredd
Apple iPhone 13 miniDesignat för
8 cm 18.5 cmDimensioner (BxDxH)
7319925997924EAN
60 gEmballagets mått (BxDxH) / vikt
Vikbart fodralFodraltyp
SvartFärg

Butiker
Prisjämförelse (3)
proshop.se
I lagerUppdaterad 23 maj 2026 16:51
Frakt vid kassa
160 kr
Till butikdatabyran.nu
OkändUppdaterad 25 maj 2026 17:36
Frakt vid kassa
249 kr
Till butikelgiganten.se
I lagerUppdaterad 26 maj 2026 00:39
Frakt vid kassa
299 kr
Till butikHistorik
Prishistorik
Lägsta pris nu160 kr
Lägst senaste 30 dagarna160 kr
Lägst senaste 3 mån160 kr
Produktdata
Specifikationer
| Varumärke | Gear |
| EAN / GTIN | 7319925997924 |
| MPN | 3226955 |
| I lager hos | 2 butiker |
| Kontrollerad | 26 maj 2026 00:39 |
| Allmänt | Bredd 8 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Designat för | Apple iPhone 13 mini |
| Dimensioner (BxDxH) | 8 cm 18.5 cm |
| Emballagets mått (BxDxH) / vikt | 60 g |
| Fodraltyp | Vikbart fodral |
| Färg | Svart |
| Förslutningstyp | Magnetstängning |
| Höjd | 18.5 cm |
| Kompatibilitetsinformation | Designat för Apple iPhone 13 mini |
| Material | Polyuretan, konstläder |
| Producent | GEAR |
| Produktbeskrivning | GEAR - vikbart fodral för mobiltelefon |
| Rekommenderad användning | För mobiltelefon |
| Skyddsfunktioner | Ställfunktion |
| Till producentens hemsida | www.turascandinavia.com/da/brand/gear |
| Typ | Skydd |
| Typ av produkt | Vikbart fodral för mobiltelefon |
| Varunummer | 3226955 |
| Vikt | 56 g |
| Väska | Typ Skydd |
| Ytterligare utrymmen | Kontanter, 3x kreditkort, körkort |
| Öppen typ | Sida |
Vanliga frågor
Hur många kort får plats i Gear iPhone 13 Mini plånboksfodral?
Fodralet har 3 kortfack, så du kan förvara upp till 3 kort samtidigt.
Är Gear plånboksfodral kompatibelt med iPhone 13 Mini?
Ja, fodralet är specifikt designat för iPhone 13 mini och passar perfekt.
Vilket material är Gear plånboksfodral tillverkat av?
Fodralet är tillverkat av konstläder (PU-läder) i svart färg.
Vilket märke är Gear plånboksfodral avsett för?
Fodralet är avsett för Apple-enheter, specifikt iPhone 13 mini.